عضو کمیسیون برنامه و بودجه از جابجایی پرسنل گلایه کرد و گفت: اگر همه مدیران را بخواهند عوض کنند حدود ۱۴۷۰ نفر تغییر می کنند و وحی منزل نیست که از معاون تا رئیس اداره ناحیه تغییر کند.

ناصر امانی صبح امروز در جلسه شورای شهر تهران در تذکر پیش از دستور خود با بیان اینکه بر اساس ماده ۲۰ آئین نامه استخدامی شهرداری تهران که ملاک عمل است چنانچه برای پست سازمان، مستخدم واجد شرایط وجود نداشته باشد تنها در این صورت شهرداری می‌تواند با حضور کارمندان سایر سازمان‌ها و موسسات دولتی به عنوان مأمور استفاده کند.

وی با بیان اینکه اکنون که همه معاونین و شهرداران مناطق منصوب شدند شاهد موجی از تغییرات در زیرمجموعه آنها هستیم به گونه ای که همه مدیران در حال تغییر هستند، گفت: اگر همه مدیران را بخواهند عوض کنند حدود ۱۴۷۰ نفر تغییر می کنند و وحی منزل نیست که از معاون تا رئیس اداره ناحیه تغییر کند.

وی با بیان اینکه من روز گذشته در منطقه ۲۰ بودم و شاهد نگرانی پرسنل و کارمندان بودیم، گفت: همه این افراد گمان می کردند که تا چند روز دیگر تغییر می کنند و جالب است بدانید که به آنها گفته می شود که بروید اعلام نیاز بیاورید و یک مدیر ۱۵ ساله چگونه اعلام نیاز بیاورد؟ و این تاثیرات مخرب زیادی دارد و از معاونین و شهرداران مناطق می خواهم که پس از ارزیابی عملکرد و با هدف جذب حداکثری نسبت به جابجایی افراد اقدام کنند و لذا پیشنهاد می شود کمیته یا کمیسیونی تشکیل شود که کنترل و نظارت بر این جابجایی ها را داشته باشد. چرا که اثرات مخرب زیادی بر پیکره نیروی انسانی شهرداری بر جای می گذارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

۱۱:۲۷ ,۳۰ آبان ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


رئیس شورای شهر تهران با اشاره به آخرین میزان بدهی‌های شهرداری گفت: سالانه 10 هزار میلیارد تومان تنها باید برای پرداخت ...

در پی درگیری لفظی میان معاون شهردار تهران و اقراریان عضو شورای اسلامی شهر، این عضو شورا، جلسه را در اعتراض به لحن ...

رئیس شورای اسلامی شهر تهران در خصوص برنامه های شهرداری برای خانه دار شدن تهرانی ها، نوسازی بافت فرسوده، زمین های فریز شده، ارائه تسهیلات، ...

عضو شورای شهر تهران اعلام کرد: شورای ششم باید به تعارض منافع پایبند باشد و با طرح تعارض منافع از حیثیت شورای ششم دفاع می‌کنیم.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی