فرمانده سپاه محمد رسول‌الله(ص) تهران با اشاره به آمادگی بسیج جهت مقابله با آلودگی هوا با استفاده از هیأ‌ت‌های اندیشه‌ورز تخصصی گفت: قرارگاهی برای کاهش آسیب در 6 محله تهران توسط بسیج در نظر گرفته شده است.

 سردار حسن‌حسن‌زاده فرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص) تهران در حاشیه صحن امروز شورای شهر در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا بسیج برنامه‌ای جهت مقابله با آلودگی هوا دارد گفت: ما در این زمینه اعلام آمادگی کرده‌ایم این موضوعات نیاز به طرح و اندیشه جدید دارد ما در بسیج هیأت‌های اندیشه‌ورز تخصصی داریم که می‌توان از ظرفیت آنها بهره برد.

سردار حسن‌زاده با اشاره به اینکه برخی از مشکلات رفع آنها مانند ترافیک و آلودگی هوا زمانبر است گفت: نخبگان و متخصصان زیادی در حوزه بسیج فعالیت دارند که می توان از حضور آنها در جهت رفع این مشکلات استفاده کرد. آلودگی هوا قابل حل است و هیچ مشکلی نیست مگر راه‌حل منطقی برای آن باشد و فقط اراده و همت بلند می‌خواهد .

وی در پاسخ به پرسش دیگری در مورد محلاتی مانند شوش، هرندی و مولوی گفت: متأسفانه در تهران چندین محله آسیب‌دیده داریم که بسیج برگرفته از تمام تجربیات و فعالیت‌ها قرار است قرارگاهی برای محله آسیب‌دیده تشکیل دهد.

وی گفت: از  آذر اولین عملیات مشترک در محله هرندی آغاز می‌شود و می‌توان از همه ظرفیت‌های بسیج به صورت منسجم استفاده کرد.

منبع: خبرگزاری فارس

۱۳:۱۰ ,۳۰ آبان ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


عضو هیات رییسه شورای شهر تهران از پیگیری فوت کودکی 6 ساله در یکی از بوستان‌های پایتخت خبر داد.

فارس نوشت: رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از افزایش ترافیک پایتخت با بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها خبر داد.

اعضای شورای اسلامی شهر تهران با تغییر نام کوچه بیمه، به نام مرحوم «رضا مقدسی» مدیرعامل فقید خبرگزاری مهر موافقت کردند.

عضو شورای شهر تهران اعلام کرد: شورای ششم باید به تعارض منافع پایبند باشد و با طرح تعارض منافع از حیثیت شورای ششم دفاع می‌کنیم.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی