باشگاه پرسپولیس از طریق یک صرافی در خارج از کشور در سه مرحله بدهی‌اش را به حساب اعلام شده کالدرون در بانک سوئیسی واریز کرد.

باشگاه پرسپولیس 11 روز قبل طلب حدود 580 هزار دلاری گابریل کالدرون و  95 هزار دلاری خواکین به اضافه 5 درصد سود سالانه را به حساب سرمربی و مربی سابق خود در سوئیس واریز کرد. پس از این اتفاق‌هم اسناد مربوط به پرداخت این مبالغ به فیفا ارائه شد تا در صورت تایید وکیل کالدرون، پنجره نقل و انتقالات این باشگاه باز شود.

هفته گذشته ملانی شایر، وکیل گابریل کالدرون دریافت بخشی از طلب موکلان خود را تایید و اعلام کرد همچنان منتظر دریافت کل این طلب است

باشگاه پرسپولیس از طریق یک صرافی در خارج از کشور در سه مرحله بدهی‌اش را به حساب اعلام شده در بانک سوئیسی واریز کرد اما مبلغ کلانی که به حساب کالدرون آمده است سبب شد مسئولان بانک خواستار دریافت توضیحاتی از این مربی شوند. وقتی وی اعلام می‌کند این پول به دلیل طلبش از دوران فعالیت در کشورمان به حساب آمده، بانک‌ هم به دلیل تحریم‌های کشورمان نسبت به این موضوع حساس شده و از انتقال مبلغی که پرسپولیس در سومین مرحله برای کالدرون و دستیارش واریز کرده بود، به حساب این مربیان خودداری می‌کند.

پس از این اتفاق مسئولان باشگاه پرسپولیس در تلاش هستند طبق رایزنی با مدیران بانک سوئیسی تاییدیه انتقال پول به حساب کالدرون را دریافت کنند در غیر این صورت این پول باید به صرافی مبدأ بازگردد تا به شکل دیگری به مربی سابق سرخ‌پوشان پرداخت شود.

منبع: خبرگزاری فارس

۱۸:۰۶ ,۳۰ آبان ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


وکیل کالدرون و دستیارش نامه‌ای رسمی به کمیته انضباطی فیفا در خصوص پرونده بدهی پرسپولیس نوشت.

سرمربی سابق آرژانتینی پرسپولیس از این باشگاه خواسته مطالباتش به حسابش نزد بانکی در سوییس واریز کند.

وکیل کالدرون اعلام کرد که باشگاه پرسپولیس تا کنون تماسی با این مربی برای پرداخت مطالباتش نگرفته است.

سجادی در حالی از پیگیری برای باز شدن پنجره پرسپولیس خبر داده که فرصت نقل‌وانتقالات برای این باشگاه به پایان رسیده است و سرخ‌ها تنها می‌توانند ...

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی