در نشست مشترک روز گذشته حسین امیر عبداللهیان، وزیر امور خارجه، رئیس سازمان ثبت احوال کشور و مدیران ذی‌ربط وزارت امور خارجه و سازمان ثبت احوال، موضوعات مربوط به صدور کارت هوشمند ملی برای ایرانیان مقیم خارج از کشور مورد گفت‌وگو و تبادل نظر قرار گرفت.

 در این نشست پس از توضیحات رئیس سازمان ثبت احوال و مدیران ذیربط وزارت امور خارجه، حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه توصیه‌های لازم برای بررسی نحوه دریافت درخواست‌های کارت ملی هموطنان ایرانی مقیم خارج و انجام روند صدور کارت هوشمند ملی را مطرح و برای اقدام و پیگیری از سازمان ثبت احوال تا حصول نتیجه به بخش کنسولی وزارت امور خارجه ابلاغ کرد.

منبع: خبرگزاری خبرآنلاین

۰۹:۴۲ ,۰۱ آذر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


فعال رسانه‌ای اصولگرا به لباس‌های سِت وزیر امور خارجه با وزیر خارجه انگلیس واکنش نشان داد.

با گذشت بیش از یک ماه از آغاز به کار دولت سیزدهم به نظر می‌رسد دولت جدید نسبت به ادامه مذاکرات وین مصمم است اما هنوز هیچ تصمیمی درباره چگونگی ...

سخنگوی وزارت خارجه کشورمان با اشاره به سفر وزیر خارجه ارمنستان به تهران گفت: در این سفر، مقامات دو کشور در مورد مسائل دوجانبه و گسترش روابط ...

وزیر امور خارجه کشورمان گفت: در آینده نه‌چندان دور رؤسای‌ جمهور ایران و روسیه در پایتخت یکی از دو کشور دیدار و رایزنی می‌کنند.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی