امروز استقلال چند بازیکن خود را به دلایل مختلف همراه ندارد و ترکب این تیم برای بازی با گل گهر متفاوت خواهد بود.

قرن نو- گروه ورزشی: در هفته ششم لیگ برتر  امروز در سیرجان  استقلال به مصاف گل گهر خواهد رفت.استقلال هفته گذشته میزبان نساجی بود و امروز میهمان گل‌گهر است. استقلال البته در بازی‌های اخیرش مقابل گل‌گهر همواره خوش‌اقبال و برنده بوده است. به استثنای نخستین فصل حضور گل‌گهر در لیگ برتر که این تیم با هدایت مجید جلالی استقلال را در سیرجان برد، در سایر تقابل‌های دو تیم استقلال همیشه در تهران و سیرجان برنده بوده است.

مجیدی فصل قبل در لیگ و حذفی قلعه‌نویی را شکست داد و البته بازی جام‌حذفی تحت‌تأثیر پنالتی‌های مشکوک و تصمیمات داوری قرار گرفت. دقیقا بعد از همان بازی بود که قلعه‌نویی مصاحبه معروفش را کرد و دچار محرومیت ۳ ماهه شد. تیم او امروز بدون سرمربی پرافتخارش مقابل استقلال قرار می‌گیرد و اگر برنده شود می‌تواند در جدول هم بالاتر از استقلال بایستد.

اما امروز استقلال چند بازیکن خود را به دلایل مختلف همراه ندارد و ترکب این تیم برای بازی با گل گهر متفاوت خواهد بود.

 با توجه به عملکرد رضایی در مسابقه گذشته به نظر می‌رسد او برای دومین بار در مسابقه امروز در ترکیب اصلی قرار خواهد گرفت.

در غیاب مرادمند که یکی از مهره‌های ثابت ترکیب سه دفاعه مجیدی است، عارف آغاسی برای اولین بار در فصل جاری فرصت دارد که در ترکیب اصلی جای بگیرد و کنار سیاوش یزدانی و محمد دانشگر حضور داشته باشد. 

وریا غفوری(کاپیتان) و جعفر سلمانی دو بال چپ و راست خط میانی خواهند بود که با حضور مهدی مهدی پور و آرش رضاوند تکمیل می‌شود. با حضور چهار هافبک در ترکیب، سه مهاجم مدنظر مجیدی به احتمال زیاد رودی ژستد، کوین یامگا و امین قاسمی نژاد خواهند بود که در مسابقه قبلی هم کنار یکدیگر حضور داشتند.

بدین ترتیب ترکیب احتمالی استقلال برای رویارویی با گل گهر سیرجان به شرح زیر است:

علیرضا رضایی، عارف آغاسی، سیاوش یزدانی، محمد دانشگر، جعفر سلمانی، مهدی مهدی پور، آرش رضاوند، وریا غفوری، رودی ژستد، کوین یامگا و امین قاسمی نژاد

۱۰:۱۹ ,۰۳ آذر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


بعد از حواشی فراوان در نهایت اعضای هیات مدیره استقلال رفتنی شدند تا احمد مددی این بار با هیات مدیره جدید همکاری کند.

با رایزنی مدیران استقلال با وزارت امور خارجه، دیاباته مجوز بازگشت به ایران را پیدا کرده است.

عملکرد خوب مدافع استقلال به خصوص در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا باعث شد این بازیکن که سابقه لژیونر شدن را هم دارد، بار دیگر مورد توجه قرار ...

مهاجم سابق لاس پالماس با انتشار یک استوری از حضورش در استقلال خبر داد.

با تصمیم فرهاد مجیدی محمد دانشگر در بازی امروز استقلال نیمکت‌نشین شده است.

نظر خود را ثبت کنید