یحیی گل‌محمدی با توجه به ححضور تماشاگران پرسپولیس امید زیادی دارد تا به ناکامی تیمش در هفته های اخیر پایان بدهد.

قرن نو- گروه ورزشی: پرسپولیس امروز در حالی باید در تهران به مصاف نفت آبادان می‌ر‌ود که تماشاگران این تیم بعد از حدود 22 ماه به ورزشگاه باز خواهند گشت تا سرخ ها امروز با روحیه مضاعف از بحرانی که ممکن است امروز تشدید شود عبور کنند.

 دو بازی خانگی پی‌درپی مقابل نفت‌های آبادان و مسجدسلیمان مجال خوبی است تا قرمزها با کسب ۶ امتیاز و روحیه‌ای ترمیم‌شده به داربی تهران برسند. . نفت آبادان طی ۵ بازی قبلی فقط در یک بازی موفق به گلزنی شده و دومین خط حمله ضعیف این فصل را داشته است. بازی مقابل این خط حمله، فرصت خوبی برای شکستن طلسم کلین‌شیت است و شاید پرسپولیس از همین بازی دوباره پرسپولیس شود. شاید هم علیرضا منصوریان که سابقه خوبی در بردن پرسپولیس دارد، باز هم مقابل پرسپولیس شگفتی بسازد. علیمنصور البته در آخرین تقابل با پرسپولیس ۲ گل از این تیم خورد و با آلومینیوم اراک به قرمزها باخت. اما شاید این بار با استفاده از بیماری سرخپوشان، خاطرات خوبش همراه با نفت تهران و استقلال را دوباره زنده کند.

سرمربی پرسپولیس احتمالا با توجه به عملکرد نه چندان مطلوب رادوشوویچ، بار دیگر حامد لک را درون دروازه خود ببینند.

در خط دفاع زوج فرشاد فرجی و علی نعمتی به احتمال زیاد در ترکیب اصلی خواهند بود و سعید آقایی در سمت چپ و مهدی شیری در سمت راست خط دفاعی برای این تیم به میدان خواهند رفت. سیدجلال حسینی به دلیل مصدومیت در این بازی غایب بزرگ سرخ ها خواهد بود.

میلاد سرلک و رضا اسدی دو هافبک دفاعی پرسپولیس در سیستم مورد نظر یحیی گل‌محمدی هستند و دو هافبک هجومی پرسپولیس هم مهدی ترابی و امید عالیشاه خواهند بود. البته احتمال حضور کامیابی‌نیا در این دیدار هم وجود دارد.

عیسی آل کثیر و وحید امیری هم دو بازیکن خط حمله سرخپوشان در دیدار امروز خواهند بود. وحید امیری در دیدار برابر مس به دلیل خستگی ناشی از حضور در بازی‌های تیم ملی نیمکت نشین شده بود.

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل صنعت نفت:

حامد لک،  فرشاد فرجی، علی نعمتی، سعید آقایی، مهدی شیری، میلاد سرلک، رضا اسدی(کامیابی‌نیا)، مهدی ترابی، عیسی آل کثیر، امید عالیشاه و وحید امیری

۱۰:۳۵ ,۰۳ آذر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال سرپرست پرسپولیس را به دلیل نشر اکاذیب محکوم کرد.

مهاجم سابق پرسپولیس می‌گوید همیشه علاقه‌مند بازگشت به این تیم بوده است.

علی انصاریان در جشنواره بلغارستان برنده جایزه بهترین بازیگر مرد شد.

پرسپولیس در روزی که نیاز شدید به ۳ امتیاز برابر نفت داشت روی عملکرد ضعیت دروازه بانش شکست خورد.

نظر خود را ثبت کنید