رییس فدراسیون جهانی فوتبال قرار است برای دیدن بازی ایران برابر عراق به تهران سفر کند.

قرن نو- گروه ورزشی: وزیر ورزش در گفت و گو با خبرنگارارن از حضور جیانی اینفانتینو در تهران خبر داد. البته سجادی به اشتباه اولین بازی ایران را برابر امارات عنوان کرد اما شاگردان اسکوچیچ ابتدا برابر عراق به میدان خواهند رفت تا در صورت پیروزی صعود ایران به جام جهانی قطعی شود.

سجادی در این باره گفت: حدود یک ماه دیگر اولین بازی که ما میزبان هستیم مقابل امارات است.  اگر سه امتیاز آن بازی را کسب کنیم خبر صعود ما به جام جهانی مردم را خوشحال خواهد کرد. آقای عزیزی خادم به من گفتند که جیانی اینفانتینو رئیس فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) قرار است برای این بازی به ایران بیایند و از این بازی دیدن کنند. 

ایران روز ۷ بهمن در مقابل عراق و ۱۲ بهمن در برابر امارات به میدان خواهد رفت و هر دو بازی در ورزشگاه آزادی برگزار میشود. پیروزی در هر کدام از این بازیها ایران را به جام جهانی خواهد برد.

۱۳:۵۴ ,۰۳ آذر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


با تساوی که ایتالیایی ها دیشب به دست آوردند با 16 امتیاز در رده دوم گروه قرار گرفتند.

برانکو می‌گوید: من به عنوان مربی در دو جام جهانی حضور داشته‌ام و استادیوم‌های زیادی را دیدم. کاری که قطری‌ةا انجام داده‌اند واقعا شگفت‌انگیز ...

صعود تیم ملی فوتبال به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، یک شوخی نسبتا قدیمی فضای مجازی را دوباره زنده کرد. ماجرا از جایی شروع شد که محمدرضا حیاتی موقع خواندن ...

پرونده مسابقات انتخای جام جهانی در منطقه کونکاکاف با صعود آمریکا و مکزیک بسته شد.

نظر خود را ثبت کنید