پورتو دیشب برابر لیورپول شسکت خورد اما همچنان در رده دوم گروه خود قرار دارد.

قرن نو-گروه ورزشی: دیشب و در هفته پنجم دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا  8 دیدار دیگر برگزار شد که در مهمترین بازی بازی دو تیم منچستر سیتی و پاری سن ژرمن به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی دو بر یک سیتی به پایان رسید.

در این بازی پاریسی ها ابتدا گل نخست را توسط ام باپه در دقیقه ۵۱ به ثمر رساندند اما رحیم استرلینگ و ژسوس به ترتیب در دقایق ۶۳ و ۷۵ گلزنی کردند تا تیم گواردیولا انتقام شکست در دور رفت را بگیرد.

در دیگر دیدار این گروه لایپزیگ با ۵ گل کلوپ بروژ را در هم کوبید.

گروه B

در این گروه اتلتیکو مادرید در خانه با یک برابر میلان گل شکست خورد تا شرایط برای صعود این تیم بسیار سخت شود.

در حساس‌ترین بازی این گروه هم دو تیم لیورپول و پورتو به مصاف هم رفتند.

لیورپول توانست در این بازی خانگی با نتیجه دو بر صفر به پیروزی دست پیدا کند. آلکانترا و صلاح برای لیورپول گلزنی کردند.

مهدی طارمی در ترکیب اصلی پورتو به میدان رفت و ۶۵ دقیقه بازی کرد.

در این گروه لیورپول با ۱۵ امتیاز صدرنشین است و پورتو هم با ۵ امتیاز در رده دوم قرار دارد. میلان و اتلتیکو هم با 4 و 3 امتیاز در رتبه های بعدی قرار دارند.

گروه C

در این گروه آژاکس در خانه بشیکتاش با نتیجه 2 بر یک به برتری رسید و دورتموند در پرتغال با نتیجه سنگین3 بریک شکست خورد. آژاکس که پیش از این صعودش قطعی شده بود با این نتیجه 15 امتیازی شد و اسپورتینگ هم با 9 امتیاز در رده دوم قرار گرفت تا دورتموند 6 امتیازی در آستانه حذف قرار بگیرد.

گروه D

در گروه D هم دو بازی برگزار شد که در آن رئال مادرید توانست با ۳ گل شریف را شکست دهد و اینتر هم با نتیجه 2 بر صفر از سد شاختار گذشت. در این گروه رئال با ۱۲ امتیاز در صدرجدول قرار گرفت و همراه با اینتر به دور بعدی لیگ قهرمانان صعود کرد.

برای رئال مادرید آلابا، کروس و بنزما گلزنی کردند.

 

۰۸:۲۸ ,۰۴ آذر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


یوفا 10 بازیکن را نامزد زننده برترین گل لیگ قهرمانان کرده بود که مهدی طارمی در نهایت به این عنوان رسید.

لیونل مسی در نخستین کنفرانس خبری‌اش به‌عنوان ستاره جدید پاری‌سن‌ژرمن از علاقه‌اش برای فتح دوباره لیگ قهرمانان اروپا گفت و اعلام کرد که ...

رئال مادرید فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا را با پیروزی ارزشمند برابر اینتر آغاز کرد. پورتو هم در حضور طارمی یک تساوی ارزشمند را برابر اتلتیکو ...

مهدی طارمی پس از پایان بازی پورتو و میلان، از سوی یوفا به عنوان برترین بازیکن این دیدار برگزیده شد.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی