هر دلار آمریکا در بازار آزاد پس از آنکه در ساعات پایانی روز گذشته ۲۹ هزار تومان را نیز رد کرد امروز دوباره به کانال ۲۸ هزار تومانی بازگشت.

هر دلار آمریکا در بازار آزاد پس از آنکه در ساعات پایانی روز گذشته ۲۹ هزار تومان را نیز رد کرد امروز دوباره به کانال ۲۸ هزار تومانی بازگشت و در حال حاضر ۲۸ هزار و ۸۷۵ تومان قیمت خورده است؛ هر دلار آمریکا در صرافی بانکی به قیمت ۲۷ هزار و ۷۵۳ تومان به فروش می رسد و به قیمت ۲۷ هزار و ۲۰۳ تومان از دست مردم خریداری می شود.

هر یورو نیز به قیمت ۳۱ هزار و ۶۱۲ تومان در صرافی های بانکی به فروش می رسد و به قیمت ۳۰ هزار و ۹۸۶ تومان از دست مردم خریداری می شود.

هر قطعه سکه امامی نیز در حال حاضر ۱۲ میلیون و ۷۲۵ هزار تومان قیمت خورده است و هر مثقال طلا نیز به عنوان مبدا قیمت گذاری ۵ میلیون و ۴۲۲ هزار تومان قیمت دارد.

هر اونس طلا در بازارهای جهانی نیز هزار و ۷۹۲ دلار و ۹۹ سنت قیمت خورده است.

منبع: خبرگزاری خبرآنلاین

۱۵:۱۰ ,۰۴ آذر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


بر اساس اعلام صرافی ملی، هر دلار آمریکا امروز به نرخ ۲۲ هزار و ۳۸ تومان و هر یورو ۲۶ هزار و ۵۳۵ تومان ارزش گذاری شده است .

سومین هفته اردیبهشت با افزایش قیمت ارز و سکه همراه بود و بازار سرمایه نیز بعد از مدت‌ها سبزپوش شد.

قیمت طلا در بازارهای جهانی در یک ماه گذشته بیش از 75 دلار افت کرد که تعجب جهانیان را برانگیخت اما ریزش قیمت این فلز زرد به اینجا ختم نشد.

در 24 ساعت گذشته هر اونس طلا در بازارهای جهانی پس از رسیدن به سقف مقاومتی هزار و 800 دلاری نزدیک به یک درصد ارزان شد.

هر قطعه سکه امامی درحال‌حاضر یازده میلیون و 873 هزار تومان و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی نیز یازده میلیون و 541 هزار تومان قیمت خورده است.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی