نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه نباید اجازه لابی‌گری در مسئله آب داده شود، گفت: امروز باید باور کرد که کمبود آب وجود دارد و مطالبه برای هیچ شکل می‌گیرد، تقاضای مردم در حوزه آب مدیریت عقل‌محور است و همه شاهد اجرای عدالت در این موضوع باشیم.

حجت الاسلام نکونام به اشاره به معضل کم‌آبی در چهارمحال و بختیاری، اظهار کرد: مطالبات قابل توجهی در این خصوص صورت گرفت، باید توجه داشت، اگر امروز آب نیست باید دعا کرد تا پروردگار باران رحمت را نازل کند، زیرا دعا برنامه انبیا و ائمه است.

وی یادآور شد: امروز باید باور کرد که کمبود آب وجود دارد و مطالبه برای هیچ شکل می‌گیرد، بنا بر آمار ارائه شده تنها حدود ۱۸۰ میلیون متر مکعب آب در کف سد زاینده‌رود باقی مانده و خروجی دو برابر ورودی است، تقاضای مردم مدیریت عقل‌محور در موضوع آب است، امیدواریم همه شاهد اجرای عدالت باشند.

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: نباید اجازه لابی‌گری در مسئله آب داده شود، یک قسمت عمده مطالبات در حوزه آبی مدیریت صحیح است، اگر دولت‌مردان گذشته به این موضوع توجه می‌کردند، کشور شاهد این اختلافات نبود، اکنون باید به دولت جدید فرصت داد و صداها به گوش مسئولان رسانده شوند.

نکونام یادآور شد: در این اجتماعات آبی، حضور همگانی را در چهارمحال و بختیاری را شاهد بودیم که باید از همه اقشار تشکر کرد، شعورمندی در اجتماعات مهم بود تا مطالبات به انحراف کشیده نشود، البته رسانه‌های بیگانه مدام در حال فتنه‌انگیزی هستند و نباید اجازه تعرض به رسانه‌های دشمن را داد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

۱۵:۴۳ ,۰۵ آذر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


عصر امروز مردم شهرکرد در اعتراض به طرح‌های انتقال آب از استان چهارمحال و بختیاری تجمع اعتراضی برگزار کردند.

نماینده مردم نطنز در مجلس با اشاره به ناآرامی‌های اخیر اصفهان گفت: با توجه به نزدیک بودن مذاکرات دشمنان می‌خواهند القا کنند ایران از ثبات ...

فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: موفق شدیم در ورودی‌های شهر ۷ قبضه سلاح کمری کلت و وینچستر را کشف کنیم؛ اخباری منتقل شده که بعضی افراد مسلح ...

نماینده مردم نجف‌آباد با اشاره با ناآرامی‌های اصفهان گفت: در مذاکرات هسته‌ای پیش رو دست ایران در مقابل کشورهای مقابل پرتر است و طبیعتاً دشمنان ...

نظر خود را ثبت کنید