نماینده مردم تهران در مجلس گفت: غنی‌سازی 60 درصد دست آمریکا را در مذاکرات پیش رو خالی گذاشته و آنها مترصد فرصتی برای ایجاد ناامنی و آشوب در ایران هستند تا مذاکره‌کنندگان‌مان را تحت فشار قرار دهند.

بیژن نوباوه‌وطن (نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی) با اشاره به ناآرامی صورت گرفته در اصفهان گفت: آمریکایی‌ها با ایجاد آشوب در ایران از جمله در اصفهان به دنبال کسب یک برگ برنده برای خود در مذاکرات پیش رو با جمهوری اسلامی ایران هستند.

وی افزود: آمریکایی‌ها هیچ وقت به دنبال توافق با ایران نیستند بلکه می‌خواهند یک توافق موقت و آزادسازی بخشی از دارایی‌های ایران، جمهوری اسلامی ایران را از ادامه مسیر غنی‌سازی 60 درصد بازدارند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: غنی‌سازی 60 درصد یک برگ برنده برای ایران در مذاکرات است و دست آمریکا را در این زمینه خالی گذاشته است و آنها مترصد فرصتی برای ایجاد ناامنی و آشوب در ایران هستند تا ایران را یک کشور آشوب‌زده و درگیر مشکلات داخلی معرفی کنند و مذاکره‌کنندگانمان را تحت فشار قرار دهند.

نوباوه وطن خاطرنشان کرد: نیروهای امنیتی ایران در همان ابتدا با برخورد جدی با این افراد عوامل آنها را نیز دستگیر کردند و باید این افراد هرچه سریع‌تر به مردم معرفی شوند.

وی در پایان گفت: مطمئنا حساب کشاورزان اصفهانی از آشوبگران جداست و آنها مطالبات خود را به صورت مسالمت‌آمیز همواره مطرح کرده و می‌کنند که نمونه آن را هفته قبل مشاهده کردیم.

منبع: خبرگزاری فارس

۰۸:۳۱ ,۰۶ آذر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها تاکید کرد: همیشه سوء استفاده‌کنندگان با رفتارهای غلط مسیر بر حق اعتراض را به بیراهه می‌برند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس با اشاره به ناآرامی‌های روز گذشته در این شهر گفت: کسانی که دست به ایجاد ناآرامی زدند از کشاورزان نیستند و دشمنانی ...

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا، عملکرد مأموران پلیس ویژه در ناآرامی‌های اصفهان را تشریح کرد.

رئیس کل دادگستری استان اصفهان با اشاره به تشکیل شعبه ویژه‌ای در دادسرای مرکز استان برای رسیدگی به جرایم دستگیرشدگان حوادث ۵ آذر در اصفهان، ...

نظر خود را ثبت کنید