فیلمبرداری فیلم سینمایی «کابل پلاک ۱۰» به نویسندگی، تهیه کنندگی و کارگردانی نوید محمودی اواخر مهر ماه به پایان رسیده است.

به گزارش قرن نو و به نقل از روابط عمومی فیلم، فیلمبرداری فیلم سینمایی «کابل پلاک ۱۰» به نویسندگی، تهیه کنندگی و کارگردانی نوید محمودی که در سکوت خبری آغاز شده بود اواخر مهر ماه به پایان رسیده است.

فیلم «کابل پلاک ۱۰» هم اکنون در مرحله فنی و پس تولید قرار دارد و سازندگان آن فرم شرکت در چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر را تکمیل کرده‌اند و تلاش دارند تا این فیلم را برای نمایش در جشنواره آماده کنند.

«کابل پلاک ۱۰» مضمونی متفاوت نسبت به سایر فیلم‌های نوید محمودی دارد و در خلاصه فیلم آمده است: ثریا: لیلی جان چی رو نگاه می‌کنی؟ آدم که مردن خودشو تماشا نمی‌کنه.»

منبع: خبرگزاری مهر

۱۱:۴۲ ,۰۶ آذر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


خبر به شدت هولناک و شوک‌آور بود. قتل بابک خرمدین، کارگردان سینمای ایران، به دست پدر و مادرش که هر دو توسط پلیس بازداشت شدند و تحت بازجویی قرار ...

تاکنون چهره‌های تقریبا زیادی نقش ناصرالدین شاه را مقابل دوربین ایفا کردند، اما به تازگی سه سریال که برای شبکه نمایش خانگی ساخته می‌شوند و ...

با همه معضلاتی که در بیش از یک سال گذشته سینماها، فیلم‌ها و صاحبان آثار با آن دست و پنجه نرم کردند، اگر بخواهیم به بحث فروش فیلم‌‌ها کمی خوشبینانه ...

امروز هنرمندانی چون مجید قناد، حمید لولایی، محمد کاسبی، بیژن بیژنی، محمدصدیق تعریف و... نخستین دُز واکسن کرونا را دریافت کردند.

نظر خود را ثبت کنید