عضو هیئت رئیسه مجلس جزئیات روند بررسی صلاحیت و برنامه‌های یوسف نوری وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش را تشریح کرد.

مجتبی یوسفی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، در تشریح جزئیات بررسی صلاحیت  و برنامه های یوسف نوری سومین وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش در جلسه علنی، گفت: در ابتدا گزارش کمیسیون آموزش و تحقیقات درباره برنامه‌ها و صلاحیت آقای یوسف نوری وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش قرائت می‌شود.

وی با بیان اینکه به دلیل حضور آقای رئیس جمهور در نشست سازمان همکاری‌های اقتصادی معاون اول وی در جلسه رأی اعتماد به آقای نوری در مجلس حضور می‌یابد، افزود: پس از آن آقای مخبر یک ساعت فرصت دارد از برنامه صلاحیت وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش دفاع کند.

عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه پس از آن 2 مخالف و 2 موافق به مدت 15 دقیقه درباره برنامه‌های آقای نوری اظهار نظر خواهند کرد، اظهار داشت: در نهایت وزیر پیشنهادی 30 دقیق فرصت دارد تا به دفاع از برنامه‌های خود بپردازد.

یوسفی تصریح کرد: در نهایت صلایحت وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش به رأی نمایندگان گذاشته خواهد شد.

به دلیل اینکه رئیس جمهور امروز برای حضور در نشست سازمان همکاریهای اقتصادی به ترکمنستان سفر می‌کند ، محمدمخبر معاون اول رئیس جمهور در جلسه دفاع از وزیر پیشنهادی آموزش و پروش در مجلس حضور خواهد یافت.

لازم به ذکر است جلسه رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش فردا(7 آذر) برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

۱۱:۵۵ ,۰۶ آذر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جلسه رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش روز سه‌شنبه برگزار می‌شود، گفت: حضور رئیسی در ...

نماینده مردم کرمان در مجلس گفت: سفرهای استانی از نقاط برجسته دولت سیزدهم است که بارقه امیدی را در دل مردم ایجاد کرده است.

فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر گفت: در بازدیدهایی که داشتم صف‌های طولانی غیرمتعارف مشاهده نشد و حضور ۱۰ تا ۱۵ نفر در صف نانوایی‌های مجهز ...

عضو هیئت رئیسه مجلس تذکر ۵۳ نماینده به رئیس جمهور درباره اتخاذ تدابیر لازم برای کاهش آلودگی هوای شهرها را قرائت کرد.

نظر خود را ثبت کنید