وزیر میراث فرهنگی و گردشگری گفت: برای شکوفایی وضعیت گردشگری دریایی در هرمزگان بدنبال اعتبار ویژه از سوی دولت خواهیم بود.

عزت الله ضرغامی در جمع بندی سفر به هرمزگان نوشت: اعتبار ویژه برای ایجاد زیرساخت‌های گردشگری دریایی استان با هدف آماده‌سازی زمینه سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در حوزه گردشگری دریایی اختصاص می‌یابد.»

وزیر میراث فرهنگی و گردشگری با اشاره به ظرفیت‌های ویژه و منحصر‌به‌فرد استان در حوزه گردشگری دریایی گفت: «پیگیر اختصاص اعتبار ویژه برای ایجاد زیرساخت‌های گردشگری دریایی در استان هرمزگان خواهم بود.»

ضرغامی پایان هفته گذشته را در جزیره هرمز و قشم گذراند و دیداری با مردم محلی و فعالان گردشگری داشت و همچنین دستوراتی از جمله برای بازگشایی قلعه پرتغالی‌های هرمز و تماس‌هایی را از جمله با مسؤولان گمرکی و بندری کشور برای توسعه گردشگری دریایی و افزایش اشتغال و رفع مشکلات آنان داشت.

منبع: خبرگزاری فارس

۱۳:۵۱ ,۰۶ آذر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


گمانه‌زنی‌ها درباره کابینه رئیسی ادامه دارد و گفته می‌شود که ضرغامی وزیر ارشاد او خواهد بود.

عزت‌الله ضرغامی در نامه‌ای به وزیر بهداشت، درخواست کرد واکسیناسیون فعالان و شاغلان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع ...

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با صدور حکمی «حسین ساری» را به سمت مدیرعاملی و رییس هیأت‌مدیره صندوق توسعه صنایع دستی و فرش دستباف ...

وزیر میراث فرهنگی گفت: در طول تاریخ چند هزار ساله ایران، هر گروه و سلسله‌ای روی کار آمده با تکیه بر سرپنجه هنرمندان ایرانی یک معماری مشخص را ...

نظر خود را ثبت کنید