رئیس شورای شهر تهران در واکنش به عدم حضور اعضای شورا در دیدار شهردار تهران با رئیس‌جمهوری گفت: ما در جریان این جلسه نبودیم و در این موضوع چیزی نمی‌دانم، بهتر است از خود شهردار سؤال کنید.

به گزارش قرن نو، مهدی چمران پیش از آغاز  بیست‌وهفتمین جلسه علنی شورای شهر تهران با حضور در جمع خبرنگاران در خصوص برگزاری جلسه هم‌اندیشی صبح امروز اعضای شورای شهر تهران گفت: جلسات هم‌اندیشی میان اعضا با هدف بررسی و مشورت در موضوعات مختلف انجام می‌شود. این جلسه نیز جلسه داخلی اعضای شورا بود که برگزار شد. عموماً در این جلسات رأی‌گیری و تصمیم‌گیری در خصوص موضوعات نداریم و تنها اعضا ضمن مشورت در مباحث مختلف بحث و گفت‌وگو می‌کنند.

در جریان جلسه شهردار تهران و رئیس‌جمهوری نبودیم

چمران در پاسخ به سؤالی در خصوص دیدار شهردار و معاونیش با رئیس‌جمهور و عدم حضور اعضای شورا در این جلسه گفت: ما در جریان این جلسه نبودیم و  در این موضوع چیزی نمی‌دانم بهتر است که از خود شهردار سؤال کنید.

وی درباره برگزاری جلسه میان شهرداری تهران و سران قوا گفت: من در جریان نیستم اما اعضای شورا اگر بخواهند دیدار و جلسه‌ای برگزار کنند بلد هستند که کجا بروند.

در انتصابات شهردار دخالت نمی‌کنیم

رئیس شورای شهر تهران در پاسخ به سؤال دیگری در خصوص انتصابات شهرداری تهران نیز گفت: ما در انتصابات دخالت نمی‌کنیم و قانوناً هم نباید دخالت کنیم. انتصابات حق شهردار است و شهردار نیز پای انتصابات خود می‌ایستد البته شورا در عملکرد افراد و کار آنها نظارت خواهد کرد.

وی تأکید کرد: نظارت باید بر عملکرد وجود داشته باشد و هر کجا که اشتباهی رخ دهد محکم و استوار اشتباهات را حتی به صمیمی‌ترین دوستانمان تذکر می‌دهیم و به‌این‌ترتیب وظایف شورای خود را انجام می‌دهیم.

5965

۱۱:۱۰ ,۰۷ آذر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


شهردار تهران از بازگرداندن برند شهروند به مجموعه شهرداری تهران خبر داد و گفت: در دوره گذشته این برند به قیمت ۳ میلیارد تومان فروخته شده بود، ...

شنبه‌شب علیرضا زاکانی، شهردار تهران، که مهمان صداوسیما بود، در پاسخ به پرسشی درباره فروش برند شهروند به قیمت ۳ میلیارد تومان، آن هم در حالی ...

شهردار تهران گفت: امسال بعد از ۵۰ سال از تاریخ تأسیس بهشت زهرا قرار بر این شد تا بهشت زهرا ۲۴ ساعته شود.

دفتر علیرضا زاکانی، شهردار تهران، برای مراسم افطار مدیران شهرداری بیش از ۶۰۰ میلیون تومان هزینه کرده است.

نشست خبری شهردار تهران حاوی اخباری در ارتباط با واردات خودرو بود. علیرضا زاکانی در میان صحبت‌های خود از حضور در جلسه هیات دولت در روز یکشنبه ...

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی