باشگاه پرسپولیس اعلام کرد از کاپیتان سابق استقلال و یک خبرنگار شکایت کرده است.

قرن نو-گروه ورزشی: سایت باشگاه پرسپولیس نوشت: «تردیدی نیست که اکثریت برنامه‌های ورزشی رادیو و تلویزیون ایران در جهت توسعه و پیشرفت ورزش و فوتبال گام برمی‌دارند و رسالت خود را در راستای اجرای انصاف و عدالت انجام می‌دهند ولی در این میان هستند مواردی که گهگاه بدون رعایت انصاف و عدالت و حتی بدون رعایت اصول حرفه‌ای و اخلاقی عمل می‌کنند و لطمه‌های جدی به مجموعه‌ها و روح و روان جامعه می‌زنند.

پرسپولیس اخیرا از همین ناحیه آسیب‌هایی دید که اوج آن در برنامه ۲۰:۳۰ اتفاق افتاد. سید مجید صدری در همین ارتباط نامه اعتراضی و گلایه‌آمیزی را برای پیمان جبلی، رئیس سازمان صدا و سیما، ارسال کرد. در این نامه با اشاره به موارد مستندی که وجود داشت نسبت به رویکرد منفی بعضی برنامه‌سازان نسبت به پرسپولیس و هواداران آن انتقاد شد.

باشگاه پرسپولیس امیدوار است با توجه به رویکرد روشن سازمان صدا و سیما که در ابلاغیه به برنامه‌ها نمود عینی دارد، با نظارت بیشتر بخش‌های مربوطه آن سازمان، آن چه به ویژه در برنامه‌های تخصصی روی آنتن می‌رود متأثر از حب و بغض‌های رنگی یا فشار و ارتباط‌های باشگاه‌های خاص نباشد.»

باشگاه پرسپولیس در این ارتباط از خبرنگار صداوسیما بدون آنکه نامی از وی ببرد، شکایت کرد.

همچنین این باشگاه به دلیل اظهارات خلاف واقع علیه پرسپولیس و عضو کادرفنی تیم از سوی امیرحسین صادقی (مدافع سابق استقلال) که مسبوق به سابقه است، از این بازیکن پیشین فوتبال شکایت کرد. وی اخیرا اظهارنظرهایی داشته است که مصداق توهین و افترا به باشگاه پرسپولیس و عوامل آن از جمله حمید مطهری بوده است.

ا

۱۷:۰۲ ,۰۷ آذر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


مهاجم جوان استقلال در صورت گلزنی به در دربی امروز به یک رکورد خاص در تاریخ اینبازی خواهد رسید.

استقلال و پرسپولیس از ساعت ۱۹:۴۵ امروز در ورزشگاه آزادی به مصاف هم خواهند رفت.

رقم پیشنهادی یکی از چهره‌های مطرح نقل‌وانتقالات برای یک فصل حضور در تیم‌های ایرانی شگفت‌انگیز است.

غیبت کاپیتان استقلال ترکیب این تیم برای دربی را دستخوش تغییرات زیادی کرده است.

دیروز مهرعلی باران چشمه در برنامه زنده اعلام کرد که آجورلو خطاب به او گفته مدیرعاملی پرسپولیس را بپذیرد. همین موضوع باعث واکنش تند سرخ ها شده ...

نظر خود را ثبت کنید