پیش‌تر وزیر ورزش از اعضای هیئت مدیره خواسته بود تا نظرشان را به او بگویند.

در شرایطی که کمتر از یک هفته تا پایان کار ۹۰ روزه مجید صدری به عنوان سرپرست باقی مانده، اعضای هیئت مدیره این باشگاه با ارسال نامه‌ای به وزیر ورزش، صدری را به عنوان مدیرعامل انتخاب کردند.

این در حالی است که شایعات بسیار زیادی پیرامون آینده صندلی مدیرعاملی پرسپولیس وجود دارد اما حالا به نظر می‌رسد با این تصمیم و ارسال این نامه گره کار سرخپوشان باز شود.

نکته مهم اینکه پیش‌تر وزیر ورزش از اعضای هیئت مدیره خواسته بود تا نظرشان را به او بگویند و این نامه به وضوح نشان می‌دهد که اعضای هیئت مدیره با مدیرعاملی صدری و ادامه کار او در مسند مدیریت باشگاه موافق هستند.

مجید صدری از ۱۰ ماه گذشته به عنوان عضو هیئت مدیره کار خود در باشگاه را آغاز کرد و پس از جدایی جعفر سمیعی، به عنوان سرپرست باشگاه انتخاب شد و از سوی هیئت مدیره به عنوان مدیرعامل باشگاه نیز انتخاب شده است.

پیش‌تر یحیی گل‌محمدی خواستار این شده بود که مدیرعامل پرسپولیس هرچه زودتر مشخص و مدیریت باشگاه از حالت سرپرستی و موقت خارج شود.

سیدمحمد فیاض، غلامعلی محمدعلیپور و محمد اسد مسجدی سه عضو هیئت مدیره پرسپولیس هستند و ریاست هیئت مدیره نیز برعهده مجید صدری است.

منبع: ورزش 3

۱۸:۵۷ ,۰۷ آذر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


نویدکیا می گوید: حواشی را بیش از حد گردن هواداران انداختیم. اگر الان اتفاقی رخ داده، تقصیر ما بوده و باید مسئولیت آن را قبول کنیم.

پرسپولیس در حالی برابر ذوب آهن به میدان خواهد رفت که سه بازیکن خود را به دلیل مصدومیت و محرومیت در اختیار نخواهد داشت.

سازمان لیگ برنامه جدید لیگ برتر و بازی سوپرجام را اعلام کرد.

مشاور وزیر ورزش از منتفی شدن حضور دو گزینه مدیرعاملی در باشگاه پرسپولیس خبر داد.

نظر خود را ثبت کنید