سرخ‌ها در اعتراض به شرایط مالی‌شان استوری مشترکی را منتشر کردند.

قرن نو- گروه ورزشی: بازیکنان پرسپولیس با وجود گذشت شش هفته از شروع فصل جدید فقط پنج درصد از قراردادهای شان را دریافت کرده‌اند.همین موضوع باعث شد تا بازیکنان و مربیان  پرسپولیس با انتشار متن زیر  نسبت به این اتفاق اعتراض کنند.

«سلام به هواداران محترم پرسپولیس، در پس همه اتفاقات خوشایندی که در سال های اخیر برای پرسپولیس به وجود آمده همیشه مشکلاتی بوده که در سایه موفقیت‌ها قرار گرفته و دیده نشده.

بزرگ‌ترین مشکل ما در سال های اخیر مشکلات عدیده و همیشگی مالی بوده که باعث شده تا فشار زیادی را تحمل کنیم اما دم نزدیم تا دل نگرانی برای شما هواداران به وجود نیاید اما سکوت تا کجا؟ تا کی؟ 

درباره این مشکلات باید حرف زد. درباره قول‌هایی که همیشه داده شد اما عمل نشد باید حرف زد. رقبا با بهترین امکانات آماده مقابله با ما می‌شوند اما ما همیشه باید از مشکلات مالی و کمبود امکانات حرف بزنیم. این عدالتی نیست که ما در ورزش به دنبال آن بودیم.

حالا شما همه این مشکلات همیشگی را بگذارید کنار بازیکنانی که در این سال ها از ما جدا شدند تا متوجه باشید چه شرایط سختی را سپری می‌کنیم. پرسپولیس نام بزرگی است و برای بزرگی کردن نیازهایی دارد اما عجیب است که چرا ما باید همیشه بین وعده و نرسیدن در حرکت باشیم.

به امید روزی که پرسپولیس و هوادارانش در جایگاه اصلی و همیشگی خود قرار بگیرند»

۲۰:۳۳ ,۰۷ آذر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


سیدجلال حسینی رکورد کاپیتان سابق استقلال را شکست.

پژمان جمشیدی می گوید سرمربیگری فوتبال هنوز میتواند او را هیجان زده کند.

مهاجم پرسپولیس امروز در نهایت زانوی خود را به تیغ جراحان سپرد.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی