سرخ‌ها در اعتراض به شرایط مالی‌شان استوری مشترکی را منتشر کردند.

قرن نو- گروه ورزشی: بازیکنان پرسپولیس با وجود گذشت شش هفته از شروع فصل جدید فقط پنج درصد از قراردادهای شان را دریافت کرده‌اند.همین موضوع باعث شد تا بازیکنان و مربیان  پرسپولیس با انتشار متن زیر  نسبت به این اتفاق اعتراض کنند.

«سلام به هواداران محترم پرسپولیس، در پس همه اتفاقات خوشایندی که در سال های اخیر برای پرسپولیس به وجود آمده همیشه مشکلاتی بوده که در سایه موفقیت‌ها قرار گرفته و دیده نشده.

بزرگ‌ترین مشکل ما در سال های اخیر مشکلات عدیده و همیشگی مالی بوده که باعث شده تا فشار زیادی را تحمل کنیم اما دم نزدیم تا دل نگرانی برای شما هواداران به وجود نیاید اما سکوت تا کجا؟ تا کی؟ 

درباره این مشکلات باید حرف زد. درباره قول‌هایی که همیشه داده شد اما عمل نشد باید حرف زد. رقبا با بهترین امکانات آماده مقابله با ما می‌شوند اما ما همیشه باید از مشکلات مالی و کمبود امکانات حرف بزنیم. این عدالتی نیست که ما در ورزش به دنبال آن بودیم.

حالا شما همه این مشکلات همیشگی را بگذارید کنار بازیکنانی که در این سال ها از ما جدا شدند تا متوجه باشید چه شرایط سختی را سپری می‌کنیم. پرسپولیس نام بزرگی است و برای بزرگی کردن نیازهایی دارد اما عجیب است که چرا ما باید همیشه بین وعده و نرسیدن در حرکت باشیم.

به امید روزی که پرسپولیس و هوادارانش در جایگاه اصلی و همیشگی خود قرار بگیرند»

۲۰:۳۳ ,۰۷ آذر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


سرخ ها برای خط حمله خود به دنبال مهاجم سابق الاتحاد عربستان هستند.

رئیس دپارتمان بین الملل فدراسیون فوتبال دلیل کنسل شدن پرواز سرخ ها را اعلام کرد.

رسانه اماراتی از تمدید قرارداد هافبک سابق پرسپولیس خبر داد.

مدیران پرسپولیس دوباره باعث ناراحتی دروازه‌بان کروات تیم خود شدند.

پزشک پرسپولیس توضیحاتی در خصوص دو بازیکن این تیم ارائه کرد.

نظر خود را ثبت کنید