چند روز قبل مأموران کلانتری 159 بی‌سیم در تماس با بازپرس مصطفی واحدی از مرگ مشکوک پسری 2 ساله در یکی از بیمارستان‌های پایتخت خبر دادند.

بررسی‌های اولیه نشان از کبودی روی بدن کودک داشت و همین موضوع باعث شد تا احتمال کودک آزاری مطرح شود و بازپرس جنایی دستور تحقیقات ویژه در این رابطه را صادر کرد.

در تحقیقات اولیه پدر کودک به مأموران گفت: به خاطر اختلافاتی که با همسرم داشتم او مدتی است که خانه را ترک کرده و من از دو پسر 8 و 2 ساله‌ام مراقبت می‌کنم. سه روز قبل از مرگ پسرم او در کوچه مشغول بازی با یک چرخ دستی بود که در کنار کوچه متوقف بود. اما ناگهان پسرم از روی چرخ افتاد و پایش شکست. پسرم را برای درمان به سه بیمارستان بردم و تحت درمان بود تا اینکه ناگهان حالش بد شد و فوت کرد.
 
در حالی که پدر کودک چنین اظهاراتی داشت، به دستور بازپرس شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی پایتخت جسد برای مشخص شدن علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد.
 
همچنین بازپرس جنایی دستور داد تا از بیمارستان‌هایی که مرد جوان مدعی بود پسرش را برای درمان به آنجا برده است، نیز تحقیق شود.
 
منبع: روزنامه ایران

۰۷:۳۳ ,۰۸ آذر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


این روزها انتشار عکس‌ها و فیلم‌هایی درباره کفن‌فروشی گسترده در زاهدان که در شبکه‌های اجتماعی بسیار سروصدا کرده، بیش‌ازپیش استان سیستان ...

محمدعلی نژاد معروف به محمد بارو، ساکن خورموج رکورددار سبیل در ایران پس از یک دوره بیماری صبح امروز در زادگاهش دشتی ...

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد:‌ ۱۲۵ نفر دیگر طی ۲۴ ساعت گذشته بر اثر کرونا جان خود را از دست دادند و این درحالیست که مجموع واکسن‌های ...

پیرزن از ماشین وانت به‌سختی پیاده شد. از تمام چهره‌اش با ماسک و چادر مشکی فقط چشم‌های کم‌سویش پشت عینک ته‌استکانی پیداست.

دارنده مدال برنز جودوی آسیا به علت برق گرفتگی در باشگاه بدنسازی جان به جان آفرین تسلیم کرد.

نظر خود را ثبت کنید