چند روز قبل مأموران کلانتری 159 بی‌سیم در تماس با بازپرس مصطفی واحدی از مرگ مشکوک پسری 2 ساله در یکی از بیمارستان‌های پایتخت خبر دادند.

بررسی‌های اولیه نشان از کبودی روی بدن کودک داشت و همین موضوع باعث شد تا احتمال کودک آزاری مطرح شود و بازپرس جنایی دستور تحقیقات ویژه در این رابطه را صادر کرد.

در تحقیقات اولیه پدر کودک به مأموران گفت: به خاطر اختلافاتی که با همسرم داشتم او مدتی است که خانه را ترک کرده و من از دو پسر 8 و 2 ساله‌ام مراقبت می‌کنم. سه روز قبل از مرگ پسرم او در کوچه مشغول بازی با یک چرخ دستی بود که در کنار کوچه متوقف بود. اما ناگهان پسرم از روی چرخ افتاد و پایش شکست. پسرم را برای درمان به سه بیمارستان بردم و تحت درمان بود تا اینکه ناگهان حالش بد شد و فوت کرد.
 
در حالی که پدر کودک چنین اظهاراتی داشت، به دستور بازپرس شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی پایتخت جسد برای مشخص شدن علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد.
 
همچنین بازپرس جنایی دستور داد تا از بیمارستان‌هایی که مرد جوان مدعی بود پسرش را برای درمان به آنجا برده است، نیز تحقیق شود.
 
منبع: روزنامه ایران

۰۷:۳۳ ,۰۸ آذر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


رئیس گروه کنترل و تضمین کیفیت دفتر امور آزمایشگاهی سازمان پزشکی قانونی کشور گفت: آمار تلفات مسمومیت با قرص برنج که بیشترین میزان تلفات ناشی ...

این پیشکسوت دو میدانی در بازی های آسیایی 1951 موفق شده بود به مدال نقره برسد.

بنا بر اعلام وزارت بهداشت در طول شبانه روز گذشته، ۸۶ بیمار کرونایی جان خود را از دست دادند و مجموع جانباختگان این بیماری به ۱۲۹ هزار و ۴۶۲ نفر ...

یکی مرد ۴۵ ساله الیگودرزی بر اثر یخ‌زدگی در کوهستان جان خود را از دست داد.

اره کردن چرخ‌های آمبولانس اورژانس و خالی شدن باد لاستیک توسط یکی از شهروندان، یک اتفاق تلخ را رقم زد و منجر به مرگ دختربچه دو ساله شد.

نظر خود را ثبت کنید