استقلال با این تساوی در ۴ هفته اخیر تنها ۴ امتیاز کسب کرده و فعلا تا پیش از برگزاری دیدار امروز پرسپولیس در رده چهارم قرار گرفت.

قرن نو-گروه ورزشی:دیدار تیم‌های نفت آبادان و استقلال از ساعت ۱۶ در ورزشگاه تختی آبادان بدون حضور تماشاگران برگزار شد که  این مسابقه با تساوی یک بر یک به پایان رسید. آبادانی ها در این دیدار خیلی زود و در دقیقه ۸  روی یک ضربه ایستگاهی به گل رسیدند اما بعد از این گل تیم منصوریان به شدت رو به بازی دفاعی آورد تا در نهایت قبل از پایان نیمه اول  شاگردان مجیدی گل تساوی را به ثمر برسانند. در نیمه دوم هم تلاش دوتیم بی نتیجه بود تا فرهاد مجیدی با ۴ تساوی پی در پی به دربی برسد.

استقلال با این تساوی در ۴ هفته اخیر تنها ۴ امتیاز کسب کرده و فعلا تا پیش از برگزاری دیدار امروز پرسپولیس در رده چهارم قرار گرفت.نفت ابادان با این تساوی همچنان در رده پانزدهم باقی ماند.

داور: محمدرضا اکبریان

کمک‌ها: علی میرزابیگی و محسن سلطانی

کارت زرد: محمد بختیاری(نفت آبادان)

کارت قرمز:

گل: مهدی حنفی(۸) برای نفت آبادان، امیر حسین حسین‌زاده(۳۹) برای استقلال

ترکیب نفت آبادان: احمد گوهری،محمد طیبی، محمد بختیاری،امید حامدی فر(۹۰ عباس بوعذار)،امید خالدی،مهدی حنفی،محمدرضا غبیشاوی( ۷۹ احمد شریعت زاده)، امیرحسین فرهادی(۴۶ فاخر تهامی)،محمدحسین زواری( ۴۰ حکیم نصاری)،طالب ریکانی و شروین بزرگ( ۴۶ علی امیری)

سرمربی: علیرضا منصوریان

ترکیب استقلال: علیرضا رضایی، محمد حسین مرادمند، سیاوش یزدانی، روزبه چشمی، آرش رضاوند( ۷۵ رضا آذری)، مهدی مهدی‌پور، جعفر سلمانی، ووریا غفوری(۷۹ امین قاسمی نیاد)، کوین یامگا، امیرحسین حسین‌زاده( ۸۸ ارسلان مطهری) و رودی ژستد( ۷۴ محمدرضا آزادی)

۱۸:۱۶ ,۰۸ آذر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


زمان برگزاری دربی پایتخت و بازی گل گهر و ذوب آهن با تصمیم سازمان لیگ تغییر کرد.

مدافع سابق استقلال این فصل راهی ام صلال شد اما بعد از یک فصل از این تیم جدا خواهد شد.

دو بازیکن استقلال درخواست خروج از ایران را داشتند که فرهاد مجیدی با مرخصی یک بازیکن موافقت کرد.

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال برای دیدار با پدیده چند بازیکن خود را به دلایل مختلف در اختیار ندارد.

باشگاه استقلال مطالبات دو طلبکار خارجی خود را پرداخت کرد.

نظر خود را ثبت کنید