مجیدی در خصوص انتخاب اکبریان به عنوان داور دیدار با نفت گفت: دلیل انتخاب او با توجه به اتفاقات 2 سال پیش را نمی‌دانیم.

قرن نو-گروه ورزشی: فرهاد مجیدی بعد چهارمین تساوی پی در پی تیمش در لیگ برتر گفت: بازی خوبی در کل برگزار شد و به  ما اندازه 6 بازی قبل ایجاد موقعیت کردیم ولی از فرصت‌هایمان استفاده نکردیم. نفت با یک ضربه ایستگاهی یک امتیاز از ما گرفت. البته داور 2 پنالتی را نگرفت ولی این کارِ داور تاثیری در نتیجه بازی ندارد!

مجیدی درباره عملکرد اکبریان با لحنی طعنه‌آمیز گفت: داور ۲ پنالتی ما را نگرفت. اشکالی ندارد. فکر نمی‌کنم مساله مهمی در داوری باشد که داور ۲ پنالتی نگرفته باشد. حتی انتخاب داور بازی با توجه به اتفاقات ۲ سال پیش مقداری بحث‌برانگیز بود و می‌توانستند برای این بازی یک داور دیگری را انتخاب می‌کردند. حالا تصمیم گرفتند قبل از داربی این کار را انجام بدهند. به نظر من این ۲ پنالتی تاثیر خاصی در روند بازی نداشت و هیچ اشکالی هم ندارد.

سرمربی تیم استقلال در پاسخ به این سوال که آیا از بازیکنان خارجی تیمش راضی است یا نه گفت: من از همه بازیکنانم راضی هستم و فقط در زدن ضربات آخر دقت نکردیم.همانطور که گفتم به اندازه 6 بازی گذشته مان فرصت ایجاد کردیم.

مجیدی در پاسخ به اینکه چطور استقلال موفق شد در این بازی از بازیکنان خارجی خود استفاده کند گفت:در مورد بازی اگر سوالی دارید من در خدمت هستم. این موضوعات د ر حیطه وظایف من نیست.

۱۸:۴۳ ,۰۸ آذر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


استقلال در دیداری که به نوعی جنگ سهمیه بود موفق شد گل گهر را شکست دهد.

فرشید اسماعیلی پس از صحبت‌های احمد مددی، صحبت‌های فرهاد مجیدی با احمد مددی و اصغر ملکیان در فضای مجازی منتشر کرد.

سرمربی استقلال پیش از بازی بزرگ این تیم در مقابل گل گهر در کنفرانس خبری تیمش مقابل گل گهر حضور پیدا کرد.

ستاره سابق استقلال فصل آینده جایی در الاهلی امارات نخواهد داشت.

نظر خود را ثبت کنید