سرمربی پرسپولیس سعی داشت در نشست خبری چهره آرامی از خود به نمایش بگذارد تا تیمش در آستانه دربی درگیر حاشیه نشود.

قرن نو-گروه ورزشی: پرسپولیس در هفته هفتم لیگ برتر موفق شد تا نفت مسجد سلیمان را شکست دهد و به رتبه دوم برسد. یحیی گل‌محمدی بعد از این پیروزی گفت: بازی به دلیل تاخیر ایجاد شده دستگرمی شده بود و حس مسابقه در آن وجود نداشت.

وی در مورد مشکلات مالی پرسپولیس عنوان کرد: قبل از دربی نمی خواهم زیاد صحبت کنم ولی همه مشکلات را می‌دانند.

سرمربی پرسپولیس افزود: بازی در مجموع مسابقه جذابی نبود. موقعیت‌های زیادی روی دروازه‌ها  ایجاد نشد اما سه امتیاز حساس را گرفتیم. حریف تیمی دونده، جوان و با سرعت انتقال خوب بود که در عرض و طول زمین خیلی خوب فضاهایی را که ما دنبالش بودیم را می‌بست. البته این مسئله را باید عنوان کنم که بازی مقدار زیادی تحت تأثیر اتفاقات قبل از مسابقه بود.

گل‌محمدی تصریح کرد: بازیکنان ۳۰-۴۰ دقیقه در رختکن منتظر بودند اسم این مشکلات را چه بگذاریم. حس مسابقه و رقابت از هر دو تیم گرفته شده بود بازی تحت تأثیر این مسائل بود. بازیکن بعد از گرم کردن حدود ۴۰ دقیقه در رختکن منتظر می‌ماند. این حسی را که برای انجام مسابقه داشتند را از بین می‌برد.

سرمربی پرسپولیس با اشاره به پیروزی تیمش گفت: سه امتیاز حساس و مهم را گرفتیم و خدا را شکر می‌کنیم از بابت اینکه بازیکنانی داریم که در مواقع حساس و روزهای سخت یار و یاور تیم هستند. امشب شب تولد مهرداد میناوند بود جا دارد این برد را به روح او تقدیم کنیم ان‌شاءالله روحش در آرامش بود.

گل‌محمدی در حالیکه بغض کرده بود، ادامه داد: می‌دانیم مهرداد چقدر برای پرسپولیس و تیم ملی ما زحمت کشید. او صدای هوادار بود. خدا رحمتش کند. نبودش در قلب‌مان احساس می‌شود و باور نداریم که او را در جمع خودمان دیگر نداریم. ان‌شاءالله در آرامش باشد و به خانواده‌اش هم تسلیت می‌گوییم.

وی در مورد استوری گلایه‌آمیز بازیکنان از مشکلات و همچنین قول صدری برای پرداخت پول اظهار داشت: همه از این مسائل خبر دارند اجازه دهید راجع به این مسائل زیاد حرف نزنیم و تمرکزمان روی دربی، ریکاوری و تمرینات پیش‌رو بگذاریم تا یک بازی خوب انجام بدهیم. همه می‌دانیم که دربی چقدر حساس و مهم است و بهتر است راجع به این مسائل حرف نزنیم.

گل‌محمدی درباره اینکه با برد دیدار استقلال می‌روید چقدر اهمیت دارد، گفت: وقتی با برد به دربی می‌روید از نظر روحی و روانی این برد روی کل تیم تأثیر مثبت می‌گذارد. برد همیشه حس خوبی به بازیکنان و همه عوامل تیم می‌دهد. این سه امتیاز نه تنها به خاطر امتیازاتش بلکه به خاطر اینکه از نظر روحی و روانی به تیم کمک زیادی می‌کند،مهم است.

۲۱:۳۲ ,۰۸ آذر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


شاگردان یحیی گل‌محمدی با جبران تنها شکست این فصل خود به استقبال دربی حذفی رفتند.

سرخ‌ها در دربی امروز به لحاظ روحی وضعیت بهتری دارند. آن‌ها دو بازی اخیر خود را با برد پشت سر گذاشته‌اند. این در حالی است که شاگردان مجیدی در ...

سرمربی پرسپولیس معتقد است داور بازی جریان را به سود استقلال تغییر داده است.

ستاره‌های قرمز و آبی با توجه به حضورشان در آخرین بازی لیگ قبل از جام جهانی با خطر محرومیت از شهرآورد روبه‌رو هستند.

نظر خود را ثبت کنید