ستاره سابق تیم ملی مصر تصمیمات کی روش را زیر سوال برده است.

قرن نو- گروه ورزشی: کارلوس کی روش و تیم ملی مصر فردا در مسابقات جام عرب قرار است به مصاف لبنان بروند اما حواشی عدم دعوت از برخی ستاره های مصری به تیم ملی همچنان ادامه دارد. در جدیدترین اظهارنظر محمد صلاح پیشکسوت فوتبال مصر به حمایت از  ستاره های دعوت نشده به تیم ملی مصر پرداخته و تصمیمات کی روش را زیر سوال برده است.

 صلاح ستاره سابق باشگاه الزمالک در این زمینه در مصاحبه با سایت «الیوم السابع»، گفت: دست های پشت پرده در انتخاب های عجیب کی روش در تیم ملی مصر نقش دارند. دعوت نشدن افشه و محمد شریف بدون توجیه از تصمیمات عجیب کی روش است.

 پیش از این رسانه های مصری و کارشناسان فوتبال این کشور انتقادات تندی را علیه کی روش مطرح کرده بودند که کاریکاتور یک نشریه  یکی از این موارد بود. در این کاریکاتو کی‌روش در حال سلاخی ستاره های تیم ملی مصر بود.

۱۰:۵۰ ,۰۹ آذر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


سرمربی سابق پرسپولیس که از گذشته سابقه همکاری با فدراسیون فوتبال مصر را داشته است به‌ عنوان مدیر فنی در کنار کی‌روش حضور دارد.

جمال علام رئیس جدید فدراسیون فوتبال مصر در اولین جلسه خود با کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی این کشور از او درخواست بزرگی داشت.

سرمربی پرتغالی اعلام کرده در صورتی که درخواست های او قبل از بازی برابر سنگال انجامنشود از سمتش استعفا خواهد داد.

سرمربی پرتغالی سابق مصر دو شرط برای بازگشت به هدایت تیم قرار داده است که بعید به نظر می رسد فدراسیون فوتبال مصر با آنها موافقت کند.

اتهامات فدراسیون فوتبال مصر علیه کارلوس کی روش تکذیب شد.

نظر خود را ثبت کنید