آلومینیوم اراک با این تساوی خانگی سیزده امتیازی شد و به خاطر تفاضل گل بهتر جای استقلال را در رده چهارم جدول گرفت.

قرن نو ـ گروه ورزشی: هفته هفتم لیگ برتر امروز با برگزاری سه دیدار پیگیری شد.

پدیده در مشهد میزبان فجر سپاسی بود که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

فجر سپاسی با این یک امتیاز، هشت امتیازی شد و در میانه جدول باقی ماند. پدیده نیز همچنان با دو امتیاز در قعر جدول رده‌بندی قرار گرفت.

اما در دیگر بازی این هفته دیدار تیم‌های آلومینیوم اراک و ذوب آهن هم از ساعت 15 در ورزشگاه امام خمینی (ره) شهر اراک به مصاف هم رفتند که این بازی هم با تساوی بدون گل به پایان رسید.

آلومینیوم اراک با این تساوی خانگی سیزده امتیازی شد و به خاطر تفاضل گل بهتر جای استقلال را در رده چهارم جدول گرفت. ذوب آهن نیز با کسب تک امتیاز بیرون از خانه ده امتیازی شد و در رده نهم جدول باقی ماند.

در آخرین بازی امروز هم تیم‌های فولاد خوزستان و تراکتور از ساعت 16 امروز  به مصاف هم رفتند که این مسابقه هم گلی در پی نداشت تا هر سه بازی امروز با تساوی بدون گل به پایان برسد.

شاگردان جواد نکونام که از زمان بازگشت این مربی در دو بازی متوالی برنده شده بودند، با این تساوی یازده امتیازی شده و به رده هشتم صعود کردند.

همچنین تراکتوری‌ها هم با ثبت سومین بازی بدون شکست خود با هدایت زونیمیر سولدو هشت امتیازی شده و در جایگاه دهم قرار گرفتند.

5965

۱۸:۲۰ ,۰۹ آذر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


سرخابی‌ها امروز در شرایطی به مصاف هم می‌روند که استقلال تمام بازیکنان خود را در اختیار دارد اما در آن سوی میدان یحیی گل‌محمدی 3 بازیکن خود ...

فرهاد مجیدی اصرار دارد هرطور شده مدافه سابق استقلال برای فصل جدید به این تیم برگردد

گفته می‌شود مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس حتی رقم پیشنهاد بیشتر از استقلال را به شیمبا داده است.

فرشید اسماعیلی پاسخ اظهارات رییس هیات مدیره استقلال را داد.

سرمربی استقلال باز هم روی نام گلر باسابقه این تیم قلم قرمز کشید.

نظر خود را ثبت کنید