نارضایتی سرخ‌ها از مجید صدری باعث شده وزیر ورزش سراغ یکی از مدیرعاملان پیشین پرسپولیس برای بازگشت به این تیم برود.

قرن نو - گروه ورزشی: طی هفته های اخیر مشکلات مالی ایجاد شده در باشگاه پرسپولیس، بسته ماندن پنجره و نامشخص بودن مدیرعامل این تیم باعث شده تا هواداران این تیم نسبت به منفعل بودن وزیر ورزش در خصوص این باشگاه انتقادات زیادی را مطرح کنند.

موضوعی که با واکنش وزیر ورزش مواجه شد و او اعلام کرد با هیات مدیره این باشگاه ارتباط مستمری دارد و همین طور مجید صدری به عنوان سرپرست باشگاه تمام اختیارات یک مدیرعامل را داراست.

با این همه نارضایتی سرخ ها از مجید صدری باعث شده تا وزیر ورزش سراغ یکی از مدیرعاملان پیشین پرسپولیس برای بازگشت به این تیم برود.

گفته می شود طی هفته اخیر دیدارهایی بین طاهری و  وزیر ورزش صورت گرفته است. طاهری پیش از این در دوران حضور برانکو مدیرعامل سرخپوشان بود و حضور نسبتا موفقی در این پست داشت. هر چند او بعدها به دلیل بازنشستگی از ادامه حضور در این باشگاه منع شد. با این همه طاهری چندین بار اعلام کرده به صورت خویش فرما بیمه بوده و او شامل قانون منع به کارگیری بازنشستگان نخواهد شد.

به نظر می‌رسد بعد از دربی تهران، تکلیف مدیریت در باشگاه پرسپولیس مشخص خواهد شد. حمید سجادی اخیرا اعلام کرده بود که در صورت نیاز هیات مدیره پرسپولیس ترمیم و یا تقویت خواهد شد. 

با توجه به فشارهایی که اخیرا در این خصوص به وزارت ورزش وارد شده احتمال هفته آینده شاهد این تغییرات خواهیم بود. تغییراتی که ممکن است بازگشت علی اکبر طاهری به عنوان مدیرعامل در این باشگاه باشد.

 

۰۹:۴۹ ,۱۰ آذر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


مدافع سابق پرسپولیس تابستان از السیلیه قطر جدا خواهد شد.

باشگاه پرسپولیس در بیانیه ای نسبت به برنامه سازمان لیگ معترض شده است.

بعد از پایان معاینات و بررسی مدارک پزشکی نعمتی مشخص شد او 2 هفته قادر به همراهی سرخ ها نخواهد بود.

سرمربی سابق پرسپولیس به شرایط مالی سرخ ها در زمان حضورش در این تیم اشاره کرد.

شاگردان یحیی گل محمدی در فاصله یک هفته به پایان لیگ اختلاف دو امتیازی خود در صدر را حفظ کردند تا احتمالا با یک تساوی ...

نظر خود را ثبت کنید