رییس مجلس شورای اسلامی در واکنش به ارجاع طرح صیانت از کاربران در فضای مجازی و ساماندهی پیام‌رسان‌های داخلی به مرکز پژوهش‌های مجلس گفت: قانون‌گذاری در حوزه فضای مجازی با در نظر گرفتن مطالبات مردم اثربخش خواهد بود.

قرن نو - گروه فناوری اطلاعات: محمدباقر قالیباف در حساب کابری خود در توئیتر نوشت: طرح حمایت از کاربران در فضای مجازی به مرکز پژوهش‌های مجلس ارجاع شد تا ابعاد گوناگون اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و زیرساختی آن با بررسی‌های کارشناسی بیشتر اصلاح شود.

او افزود: قانون‌گذاری در حوزه فضای مجازی با در نظر گرفتن مطالبات مردم، منافع صاحبان کسب‌ و کار و اجماع نخبگانی اثربخش خواهد بود..

گفتنی است، عصر روز گذشته، اعضای کمیسیون مشترک بررسی طرح صیانت از حقوق کاربران به اتفاق آرا و با ۱۲ رای موافق به ارجاع این طرح به مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی براساس ماده ۱۴۲ آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی به مدت ۱۰ روز به منظور بررسی بیشتر طرح و تطبیق و تلفیق آن با پیشنهادات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات رای دادند.

۱۰:۵۹ ,۱۰ آذر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به بررسی طرح حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی در کمیسیون ویژه مجلس بر حضور فعال سازمان تنظیم ...

اعضای هیئت رئیسه کمیسیون مشترک حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی فضای مجازی تعیین و رضا تقی‌پور رئیس کمیسیون شد.

یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی ...

عضو کمیسیون مشترک طرح حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی فضای مجازی با تاکید بر اینکه به دنبال ایجاد مانع و مشکل در مسیر استفاده از ...

نظر خود را ثبت کنید