سیدجلال حسینی و امید عالیشاه دو کاپیتان پرسپولیس در بازی قبلی این تیم حضور نداشتند.

قرن نو-گروه ورزشی: دربی  تهران در حالی روز شنبه برگزار خواهد شد که سید جلال حسینی به دلیل مصدومیت همچنان انفرادی تمرین می‌کند.

قرار است سیدجلال امروز نیز مورد معاینه پزشک تیم قرار بگیرد تا امکان بازگشت زودتر از موعد او به دلیل آسیب دیدگی قدیمی از ناحیه عضلات پا بررسی شود. در صورتی که مدافع باتجربه سرخپوشان نتواند مجوز حضور در تمرینات گروهی را بگیرد غیبتش در بازی شنبه هفته آینده با آبی پوشان قطعی می‌شود. این در حالی است که گفته می شد سیدجلال حسینی قرار است در دربی جایگزین فرشاد فرجی شود.

با این حال با توجه به دوری سیدجلال از تمرینات گروهی پرسپولیس به نظر می‌رسد او در دربی غایب بزرگ سرخ ها خواهد بود.

اما کاپیتان دوم سرخ ها یعنی امید عالیشاه که در بازی با نفت مسجد سلیمان روی نیمکت قرار داشت احتمال روز دربی به ترکیب این تیم باز خواهد داشت.

در بازی روز شنبه با توجه به عملکرد سعید آقایی در دیدار برابر نفت این بازیکن احتمالا نیمکت نشین خواهد شد تا وحید امیری در جناح چپ به میدان برود. بنابراین عالیشاه و ترابی دو هافبک تهاجمی پرسپولیس در این دیدار خواهند بود تا زوج آل کثیر و عبدی در خط حمله شکل بگیرد.

۱۳:۰۷ ,۱۰ آذر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


پرسپولیس در حالی به مصاف ذوب آهن اصفهان می‌رود که سه غایب قطعی برای این بازی خواهد داشت.

اگر چه خبرهایی در خصوص توافق مدافع پرسپولیس با الاهلی منتشر شده اما مدیران این باشگاه امیدوار به تمدید قرارداد کنعانی‌زادگان هستند.

پرسپولیس فردا شب در یک بازی حساس باید به مصاف گل گهر سیرجان برود. دیداری که سرخ‌ها احتمالا 3 غایب مهم در آن خواهند داشت.

باشگاه پرسپولیس اعلام کرد از این پس در ثبت شرکت‌ها نیز نام این باشگاه (پرسپولیس) به ثبت رسیده است

نظر خود را ثبت کنید