روابط عمومی شرکت بهره برداری مترو تهران از توقف ۱۸ دقیقه‌ای قطارهای مترو در خط یک به‌دلیل حضور فرد ناشناس در داخل تونل خبر داد.

در پی توقف ۱۸ دقیقه ای قطارهای خط یک مترو تهران در شب گذشته، مدیرعامل مترو تهران با حضور در ایستگاه شهدای هفتم تیر در جریان این اتفاق قرار گرفت.

براین اساس ساعت ۲۰ و ۲۰ دقیقه چهارشنبه (۱۰ آذرماه) گزارشی مبنی بر حضور فردی ناشناس در داخل تونل به سمت طالقانی واصل شد و مطابق دستورالعمل‌های شرکت بهره‌برداری مترو برای حفظ جان شهروندان، حرکت قطارها متوقف شد و پس از ۱۸ دقیقه و با اطمینان از نبود فرد غیر مجاز در تونل، حرکت قطارها به روند عادی بازگشت.

بنا براعلام روابط عمومی شرکت بهره برداری مترو تهران، مهدی شایسته اصل - مدیرعامل مترو - صبح امروز با حضور در ایستگاه شهدای هفتم تیر ضمن بازدید از ایستگاه و شنیدن صحبت‌های کارکنان و بررسی مشکلات، در جریان این اتفاق قرار گرفت.

منبع: خبرگزاری ایسنا

۱۴:۵۳ ,۱۱ آذر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


مدیر روابط عمومی شرکت بهره‌برداری تهران از حضور کارشناسان فنی در محل حادثه برخورد دو قطار و تلاش برای بازگشایی مسیر خبر داد.

قائم‌مقام شرکت بهره‌برداری مترو اعلام کرد که زمان دقیق بازگشایی کامل مسیر متروی تهران – کرج و بالعکس مشخص نیست.

قائم‌مقام عملیات شرکت بهره‌برداری مترو تهران جزئیاتی از حادثه برخورد دو قطار در مسیر تهران ـ کرج با یکدیگر را تشریح کرد.

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو از مردم بابت حادثه صبح امروز عذرخواهی کرد.

سرویس‌دهی همه‌ خطوط مترو از یکم تا سیزدهم فروردین‌ماه ۱۴۰۱ طبق جدول سایر روزهای تعطیل اجرا خواهد شد. همچنین ساعت حرکت قطارها از مبادی-نخستین ...

نظر خود را ثبت کنید