روابط عمومی شرکت بهره برداری مترو تهران از توقف ۱۸ دقیقه‌ای قطارهای مترو در خط یک به‌دلیل حضور فرد ناشناس در داخل تونل خبر داد.

در پی توقف ۱۸ دقیقه ای قطارهای خط یک مترو تهران در شب گذشته، مدیرعامل مترو تهران با حضور در ایستگاه شهدای هفتم تیر در جریان این اتفاق قرار گرفت.

براین اساس ساعت ۲۰ و ۲۰ دقیقه چهارشنبه (۱۰ آذرماه) گزارشی مبنی بر حضور فردی ناشناس در داخل تونل به سمت طالقانی واصل شد و مطابق دستورالعمل‌های شرکت بهره‌برداری مترو برای حفظ جان شهروندان، حرکت قطارها متوقف شد و پس از ۱۸ دقیقه و با اطمینان از نبود فرد غیر مجاز در تونل، حرکت قطارها به روند عادی بازگشت.

بنا براعلام روابط عمومی شرکت بهره برداری مترو تهران، مهدی شایسته اصل - مدیرعامل مترو - صبح امروز با حضور در ایستگاه شهدای هفتم تیر ضمن بازدید از ایستگاه و شنیدن صحبت‌های کارکنان و بررسی مشکلات، در جریان این اتفاق قرار گرفت.

منبع: خبرگزاری ایسنا

۱۴:۵۳ ,۱۱ آذر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


مجری خط 6 مترو تهران اعلام کرد: با تکمیل بخش های سازه ای و تجهیزاتی، ‌ورودی دوم ایستگاه مرزداران از خط 6 مترو که در منطقه 2 واقع شده است، تا پایان ...

دقایقی پیش متروی کرج ـ تهران از ریل خارج شد.

شهردار تهران گفت : بیش از ۷۵ درصد از خط ۵ بعد حادثه مجدداد بازگشایی شده و تا دو ساعت دیگر امکان بازگشایی کامل آن وجود دارد.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از بازگشایی مسیر جنوبی خط ۵ مترو از گلشهر ـ کرج به تهران (صادقیه) خبر داد و گفت: سرویس‌دهی در خط ...

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه از ارائه خدمات شبانه روزی این ناوگان در شب‌های قدر خبر داد.

نظر خود را ثبت کنید