معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه دولت مصمم به رفع تحریم و حل مسائل است، گفت: با عزمی که در ارکان نظام درباره رفع تحریم‌ها وجود دارد، امیدواریم در این زمینه به نتیجه برسیم.

محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه چه خبر خوبی برای مردم با توجه به آغاز مذاکرات برجامی دارید؟، گفت: برنامه‌ریزی دولت با فرض این است که موانع به همین صورت باشد. در دولت و کشور ظرفیت‌هایی وجود دارد که می‌توان با استفاده از آن‌ها مشکلات کشور را به حداقل رساند و حداقل مشکلاتی که احیانا باقی بماند نیز مربوط به مذاکرات است.

وی که با خانه ملت گفتگو می کرد، افزود: دولت مصمم به رفع تحریم و حل مسائل است البته این موضوع به طرف مقابل هم بستگی دارد.

معاون اول رئیس جمهور ادامه داد: با عزمی که در ارکان نظام درباره رفع تحریم‌ها وجود دارد، امیدواریم در این زمینه به نتیجه برسیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

۱۵:۴۲ ,۱۱ آذر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


محمد مخبر به عنوان معاون اول رئیس‌جمهوری و غلامحسین اسماعیلی به عنوان رئیس دفتر سیزدهمین رئیس‌جمهوری جمهوری اسلامی منصوب شدند.

ظاهرا آنچه مانع رونمایی از فهرست کامل وزرای پیشنهادی رییسی شده، اختلاف‌نظری است که ازقضا میان او و یکی از دو منصوبش محمد مخبر و اسماعیلی ایجاد ...

محمد مهاجری فعال رسانه ای اصولگرا در توئیتی خطاب به مخبر معاون اول رییس جمهور نوشت:یک بار دلیل عدم تولید به موقع واکسن برکت را توضیح دهید و ...

محمد مخبر، معاون اول رییس جمهوری گفت:تمرکز بر تولید با محوریت مردم مهمترین تغییر ریل اقتصادی در دولت سیزدهم است که باید در جهت گیری های بودجه ...

نظر خود را ثبت کنید