کریس رونالدو با دوگلی که برابر آرسنال به ثمر رساند به یک رکورد ویژه رسید.

قرن نو-گروه ورزشی: بامداد امروز در آخرین و حساس‌ترین‌ دیدار هفته چهاردهم لیگ برتر انگلیس، منچستریونایتد در ورزشگاه "اولدترافورد" پذیرای  آرسنال بود و در پایان  این دیدار به برتری سه بر دو رسید.

در این بازی رانگنیک مربی آلمانی و جدید منچستر  به دلیل تاخیر در گرفتن مجوز کار در انگلیس روی سکوها حضور داشت.

توپچی های لندن در دقیه 16 به اولین گل خود رسیدند در شرایطی که گلر منچستر روی ضربه کرنر به زمینافتاده بود اما داور دستور به ادامه بازی داد تا منچستری ها به این گل معترض شوند. اما در نهایت وی ای آر نشان داد گل آرسنالی ها صحیح بوده است.

در آخرین ثانیه‌های‌ نیمه نخست، حرکت منچستری‌ها از جناح چپ موجب شد تا "برونو فرناندز" صاحب توپ شده و گل تساوی را به ارمغان بیاورد.

درنیمه دوم در دقیقه ۵۲ "کریستیانو رونالدو" گل دوم تیمش را ثبت کرد تا بار دیگر ارزش‌های‌ خود را ثابت کند. این گل شماره ۸۰۰ رونالدو در دوران حرفه‌ایش‌ بود تا رکورد دیگری به نامش ثبت شود.

این گل دوام‌ چندانی نداشت و تنها سه دقیقه پس از آن، "مارتین اودگارد" نروژی کار را به تساوی دو بر دو کشاند.

در دقیقه ۷۰ منچستر صاحب پنالتی شد و رونالدو توانست گل دوم خود و سوم میزبان را ثبت کند. با این اوصاف رونالدو به نخستین بازیکن تاریخ تبدیل شد که تعداد گل‌هایش‌ در دیدارهای رسمی از مرز ۸۰۰ گل عبور کرد.

منچستر با این پیروزی ۲۱ امتیازی شد و به رتبه هفتم رسید و آرسنال هم ۲۳ امتیازی باقی ماند.

در لیگ‌ برتر انگلیس‌ تیم‌ چلسی‌ با ۳۳ امتیاز صدرنشین است و منچسترسیتی‌ با ۳۲ و لیورپول با ۳۱ امتیاز در رتبه‌های‌ دوم و سوم قرار دارند.

۰۸:۳۴ ,۱۲ آذر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


کریس رونالدو در بازگشت به منچستر رکورد فروش پیراهن را شکست.

رونالدو می‌گوید: تداوم داشتن در سطح بالا اصلاً کار ساده‌ای نیست. حداقل برای سطح من تکرار چنین عملکردی ساده نیست؛ زیرا من هرساله با آمارهایم ...

کریستیانو رونالدو پس از این‌که متوجه شد در دربی منچستریونایتد و منچسترسیتی نیمکت‌نشین خواهد بود، مصدومیت را بهانه کرد و به پرتغال رفت.

کریس رونالدو بعد از گلزنی دیشب تبدیل به برترین گلزن تاریخ فوتبال در رقابت‌های رسمی شد.

ستاره پرتغالی منچستر یکی از فرزندان دوقلوی خود را قبل از به دنیا آمدن از دست داد.

نظر خود را ثبت کنید