انتشار صحنه‌های غیراهلاقی در صفحه یکی از بازیکنان تیم شهرداری گرگان باعث اخراج او شد.

قرن نو-گروه ورزشی: سخنگوی تیم بسکتبال شهرداری گرگان از اخراج‌ یک بازیکن این تیم به دلیل مشکلات اخلاقی این تیم خبر داد و گفت: علیه تعداد دیگری از بازیکنان خاطی که رفتار خارج از شئون فرهنگی و اجتماعی داشتند، تنبیهات شدید انضباطی اتخاذ شده است.

آرش فولادیان با اشاره به انتشار تصاویری ناصواب در صفحه شخصی شبکه‌های اجتماعی یکی از بازیکنان این تیم اظهار کرد: در پی انتشار این صحنه‌های ناهنجار با نظر شهردار و مدیرعامل باشگاه شهرداری گرگان، کمیته انضباطی این باشگاه به سرعت وارد عمل شد.

سخگوی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان با بیان اینکه نظر شهردار و مدیرعامل باشگاه شهرداری گرگان اتحاذ شدیدترین تنبیهات برای افراد خاطی بوده است، افزود: بر همین اساس با تضمیم کمیته انضباطی یکی از بازیکنان این تیم به دلیل انتشار تصاویر ناهنجار از تیم اخراج شد.

با تصمیم کمیته انضباطی این باشگاه سایر بازیکنان خاطی نیر با تنبیهات جداگانه‌ای مواجه شده‌اند. جزئیات حکم کمیته انضباطی در روزهای آتی اطلاع‌رسانی خواهد شد. فولادیان حاضر به اعلام نام این بازیکن نشد.

۰۹:۰۲ ,۱۲ آذر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


الکس رودریگز، یکی از بهترین بازیکنان بیسبال در ۲۰ سال گذشته برای خرید سهام تیم مینه سوتا تیمبرولوز در بسکتبال NBA به توافق رسید.

بازیکن آمریکایی تیم بسکتبال شهرداری گرگان می‌گوید ایران در جام‌جهانی تیم ملی کشورش را شکست می‌دهد.

بازیکن و سرمربی سرشناس تاریخ بسکتبال جهان دیشب درگذشت.

تی ملی ایران در پنجره چهارم جام جهانی برابر رقیب خود متحمل شکست شد.

نظر خود را ثبت کنید