جانشین سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: اجازه نمی‌دهیم دشمنان به عزت ایران تجاوز کنند؛ عزت و شرف ملت ایران قابل مذاکره و فروختنی نیست.

حجت‌الاسلام والمسلمین علی شیرازی، پنجشنبه شب در مراسم اولین سالگرد دانشمند شهید محسن فخری‌زاده در حرم شاهچراغ (ع) شیراز  اظهار کرد: راه شهدای هسته‌ای و سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی با قوت و قدرت بیشتری ادامه می‌یابد.

جانشین نماینده ولی فقیه در وزارت دفاع ادامه داد:زمانی که دشمنان دیدند شهید فخری‌زاده در این مسیر گام بر می‌دارد، سال‌ها او را تعقیب و تهدید کردند تا ایشان را شهید کردند. دشمن با شهید فخری‌زاده، معنویت و بندگی او در مقابل پروردگار و ولایت‌مداری و خدمت شبانه‌روزی این شهید در راه اسلام و جبهه مقاومت آشنایی داشت و زمانی که حقیقت وجودی شهید فخری زاده برای آنها روشن شد، تمام تلاش خود را برای ترور این شخصیت بزرگوار به کار گرفتند.

حجت الاسلام شیرازی گفت: هرچند اقدام آنها برای به شهادت رساندن این شهید اوج اقتدار ما و اوج ذلالت دشمنان بود. اگر مرد بودند به میدان می‌آمدند نه اینکه در یک مسیر خلوت او را شهید کنند.

وی اضافه کرد: شاهد ذلالت آنها درباره شهید سلیمانی هم بودیم. زمانی که دشمنان موجه شدند که شهید سلیمانی خالص و متواضع و بنده پروردگار است، دستور دادند شبانه و در کشور دیگر ترور شود. این اوج ذلالت آنها بود. چراکه دشمن وقتی دستور شهادت شهید فخری‌زاده و سلیمانی را می‌دهد، یقیناً با همین نگاه دستور کشتن حسین‌بن علی(ع) را هم می‌دهد. هرچه مقام بالاتر است، ضربت محکم‌تر است. همه دیدیم شهید فخری‌زاده و شهید سلیمانی را چگونه شهید کردند.

منبع: خبرگزاری ایرنا

۱۱:۰۷ ,۱۲ آذر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


معاون پارلمانی رییس‌جمهوری با اشاره به اینکه تیم مذاکره کننده ایران اختیار کامل دارد گفت: اگر نتیجه مطلوب پیش آمد که بهتر اما اگر هم توافق ...

وزارت خارجه آمریکا طی بیانیه‌ای اعلام کرد که وزیر خارجه این کشور با وزرای خارجه تروئیکای اروپا تلفنی گفت‌وگو کرده است.

وزرای خارجه آمریکا و عربستان در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ دیدار و درباره برنامه هسته‌ای ایران و مذاکرات برجامی وین رایزنی کردند.

سیتی ریسرچ روز دوشنبه پیش‌بینی سه ماهه قیمت نفت برای سال جاری و چشم‌انداز میانگین سال ۲۰۲۳ خود را افزایش داد؛ زیرا عرضه اضافی نفت از ایران ...

نظر خود را ثبت کنید