گابریل کالدرون از تجربیات خود در دربی تهران گفت.

قرن نو-گروه ورزشی: سرمربی سابق سرخها در خصوص دورانحضورش در این تیم به برنامه «ورزشگاه» گفت: پرسپولیس همیشه بازیکنان بزرگی داشته است. من این شانس را داشتم که با آنها کار کنم و مربی فعلی هم این شانس را دارد.

او که هنوز طلب خود از سرخپوشان را دریافت نکرده و همین موضوع باعث محرومیت باشگاه پرسپولیس شده است، افزود: پرسپولیس همچنان نیروی فوق‌العاده‌ای دارد که در واقع همان انرژی و حمایت هواداران است که کمک می‌کند تا تیم برنده شود.

کالدرون که در دربی پایتخت برای اولین بار به مهدی عبدی بازی داد درباره این تصمیم خود، گفت: اینکه سرمربی تصمیم می‌گیرد یک بازیکن ۲۰ ساله را برای اولین بار بازی دهد نیازمند شجاعت است و اینکه یک بازیکن در دربی گل پیروزی می‌زند نشان می‌دهد او یک چیز خاصی دارد. مهدی عبدی یک گلزن است. امیدوارم در آینده به بازیکن بزرگی تبدیل شود.

کالدرون درباره تجربه‌اش از دربی‌ها گفت: دربی در همه جای دنیا خاص است. در همه جا چنین احساساتی وجود دارد. فضای فوق‌العاده وجود دارد. در دربی مهم نیست که یک تیم در بازی‌های قبلی چه نتیجه‌ای گرفته است. این بازی همیشه فینال است.

۱۲:۳۴ ,۱۲ آذر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


دربی امروز با کسب هر نتیجه‌ای می‌تواند یک قربانی بزرگ داشته باشد.

در مورد برخی از داوران موجود ذهنیت‌هایی در میان هواداران دو تیم ایجادشده که شانس آنها را برای قضاوت در این دربی کاهش می‌دهد.

در دربی رفت روی كاغذ استقلال ميزبان است اما سازمان ليگ مشخص‌كننده تعداد تماشاگران هر دو تيم خواهد بود.

سرمربی استقلال اسامی بازیکنان ایران تیم برای مصاف با پرسپولیس را اعلام کرد.

نظر خود را ثبت کنید