سرمربی استقلال در نشست خبر از مصدومیت دو بازیکن خود خبر داد.

قرن نو-گروه ورزشی:فرهاد مجیدی، سرمربی استقلال نشست خبری پیش از دربی را در هتل اسپیناس برگزار کرد. او در خصوص تغییر محل نشست خود گفت : از برگزار کنندگان این نشست خبری تشکر می‌کنم. دو هفته پیش برای رسیدن به نشست خبری از داخل بانک عبور کردیم و یک نفر از من فیش می‌خواست که من گفتم برای نشست خبری آمده‌ام.

او با اشاره به اهمیت داربی اظهار کرد: داربی برای هر دو تیم حساس است و یک امتیاز نه برای ما خوب است و نه برای پرسپولیس و هر دو تیم برای ۳ امتیاز به میدان می‌روند. تیم من، بهترین تیم لیگ است و بازیکنان باهوشی دارم که انتظارات را برآورده می‌کنند. پرسپولیس هم تیم خوب و کادر خوبی دارد و بازی سختی داریم.

سرمربی استقلال درباره مصدومان تیمش گفت: متاسفانه پزشکان تیم در حال تلاش هستند که وریا را به بازی برسانند اما تاکنون مشخص شده که او غایب است. هم‌چنین رضاوند هم مصدوم است.

وی درباره داوران این بازی نیز خاطرنشان کرد: هر موقع بخواهیم درباره داوری صحبت کنیم، می‌گویند فرار رو به جلو کرده است. تیم من باخت ندارد و تنها ۴ مساوی داشته است. سه بازی از این ۴ بازی، تساوی را گردن گرفتم و گفتم خوب بازی نکرده‌ایم. من عادت ندارم نه داور و نه بازیکنان را مقصر در نتیجه گرفتن بدانم. در بازی قبل بازیکنانم عالی بودند و خیلی خوب بازی کردند اما نتیجه نگرفتیم.

مجیدی درباره غیبت هواداران در این دیدار گفت: تیم من در این دو سال در حضور تماشاگران هیچ‌وقت بازنده نبوده است. استقلال یعنی هوادار و تیم من بدون هوادار معنا ندارد. زمانی که بازیکن بودیم، نگاه می‌کردیم ببینیم چقدر هوادار آمده است و الان هم این شکلی است. هوادار در استادیوم باشد، بازیکن بیش‌تر تلاش می‌کند و مسوولان باید تلاش کنند هواداران به ورزشگاه‌ها برگردند زیرا فوتبال بدون هوادار برای من معنا ندارد.

او درباره بازی دادن به رضایی در داربی گفت: این که بازیکن ۱۷ ساله بازی می‌دهیم، چون بازیکنان جوان خوبی داریم. سعی کردم از بازیکنان جوان استفاده کنم که چند سال برای استقلال بازی کنند.

سرمربی استقلال در پاسخ به سوالی درباره حواشی پیش آمده و مشکلات باشگاه استقلال با سازمان لیگ و امکان تاثیر آن در نتیجه داربی گفت: اصلا به این مورد فکر نمی‌کنم.

وی درباره تاثیر کنش و واکنش سرپرست‌های دو تیم، تصریح کرد: از بازیکنانم خواهش کردم هیچ چیزی روی آن‌ها تاثیر نگذارد و به بازیکنانم گوشزد کردم در این مسائل ورود نکنند و من هم این کار را نخواهم کرد.

مجیدی درباره تغییرات در ترکیب این تیم گفت: ما تغییرات زیادی را در ترکیب نداشتیم و تغییراتی هم که در این دیدارها داشتیم به خاطر مقابله با تاکتیک حریف بوده است.

 

۱۴:۰۷ ,۱۲ آذر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


دربی امروز با کسب هر نتیجه‌ای می‌تواند یک قربانی بزرگ داشته باشد.

سرمربی استقلال دیشب مدعی شد تجربه زیادی در شکست برابر پرسپولیس ندارد این در حالی است که آمار دقیقا عگس این موضوع را ثابت می کند!

سرمربی استقلال در صفحه شخصی خود با انتشار پستی عملا رو در روی مدیرعامل این باشگاه قرار گرفت.

آبی ها معتقد بودند روی مهاجم این تیم در دربی پنالتی اتفاق افتاده است.

نظر خود را ثبت کنید