سازمان اداری و استخدامی، به دستگاه‌های اجرایی برای ثبت حقوق، مزایا و سایر پرداختی کارکنان در سامانه یکپارچه نظام اداری تا ۱۵ آذر مهلت داد.

بعد از مشروط شدن پرداخت حقوق کارکنان به ورود اطلاعات در سامانه حقوق و مزایا، سازمان اداری و استخدامی، بر پایان مهلت ورود اطلاعات حداکثر تا ۱۵ آذرماه تاکید و اعلام کرد که هیچگونه پرداخت حقوقی در پایان این ماه بدون اطلاعات سامانه انجام نمی‌شود و مسوولیت آن با خود دستگاه است.

این سازمان در تازه‌ترین بخشنامه‌ خود به دستگاه‌های اجرایی در خصوص اعلام اطلاعات کارکنان در سامانه یکپارچه نظام اداری (کارمند ایران) یادآور شده است که از آذرماه جاری تخصیص و پرداخت حقوق و مزایا صرفا براساس اطلاعات ثبت شده در این سامانه و به ذینفع نهایی انجام می‌شود.

براساس اعلام این سازمان،‌ همه دستگاه‌های اجرایی باید نسبت به ثبت،‌ تکمیل و به روزرسانی اطلاعات کارکنان و ثبت حقوق و مزایای مستمر و غیرمستمر و سایر پرداختی‌ها که تحت هر عنوانی در آذرماه قصد پرداخت آن را دارند، تا ۱۵ آذر در سامانه کارمند ایران اقدام کنند و تاکید شده است که هرگونه پرداخت مازاد بر ارقام ثبت شده در سامانه غیرمجاز خواهد بود.

همچنین سازمان اداری و استخدامی به مقامهای مسوول دستگاه‌های اجرایی یادآور شده است که مسوولیت عدم پرداخت حقوق و مزایا ناشی از عدم ثبت اطلاعات، بر عهده بالاترین مقام دستگاه اجرایی و ذیحساب یا مدیر امور مالی دستگاه خواهد بود.

در آستانه پرداخت حقوق آبان‌ماه، سازمان اداری و استخدامی اعلام کرد که هرگونه پرداخت مشروط به اطلاعات ثبت شده در سامانه حقوق و مزایاست اما با توجه به اینکه تعداد قابل توجهی از دستگاه‌ها اطلاعات تکمیل نشده داشتند یا اصلا ورود نکرده بودند، مقرر شد با ارائه تعهد کتبی، طی دو هفته نسبت به اعلام اطلاعات اقدام کنند.

منبع: خبرگزاری ایرنا

۱۶:۱۲ ,۱۲ آذر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


در جریان بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۱ و با رای نمایندگان مجلس، حداقل حقوق بازنشستگان‌ در سال آینده ۵ میلیون تومان تعیین شد.

در حالی که فقط چند ساعت تا پایان ساعت اداری آخرین روز کاری سال ۱۴۰۰ باقی مانده است، هنوز حقوق اسفندماه عمده بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری ...

با بررسی صورت‌های مالی سال 1399 بانک‌های خصوصی و دولتی و مقایسه سرفصل هزینه‌ها و جبران خدمات کارکنان و تعداد کارمندان رسمی آنها، می‌توان میانگین ...

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: نباید شرایط به نحوی باشد که برخی دستگاه‌ها تا ۱۸۰ ساعت اضافه کار برای کارکنان خود ...

افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان برای سال جاری ۱۰ درصد تعیین شده اما آنچه در قانون بودجه به تصویب رسیده بیانگر اختلاف حداقل حقوق بین این دو ...

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی