مسی در سال ۲۰۱۷ با پرداخت ۲۹ میلیون یورو این هتل را خریداری کرد.

قرن نو - گروه ورزشی:مسئولان شهری بارسلونا به لیونل مسی دستور داده اند که هتل ۷۷ اتاقه‌  خود در بارسلونا را تخریب کند زیرا مطابق با استانداردهای شهری نیست. مسی  هفته‌ای ۶۵۰ هزار پوند  از این هتل درآمد دارد.

اسپوتنیک در این خصوص نوشت: هتل چهار ستاره میم سیتجس در نزدیکی ساحل بارسلونا و ملک خصوصی لیونل مسی در روزهای اقامتش در بارسلونا قرار دارد و یکی از مکان‌های مورد علاقه او است.

 حکم دادگاه برای تخریب این ملک در دست بررسی است و آنها برای اظهار نظر به محل اقامت مسی مراجعه کردند اما نه او و نه تیمش تصمیمی برای صحبت در این مورد نداشتند.


به گفته شهرداری در ساخت این هتل قوانین ساختمانی شهری  رعایت نشده است. یکی از مشکلات در ساخت این هتل این است که بالکن‌ها بزرگ هستند، و کل ساخت و ساز به این بالکن‌ها وابسته است به این معنی که کوچک کردن یا تخریب بالکن‌ها می‌تواند به فروپاشی کل ساختمان منجر شود.

مسی در سال ۲۰۱۷ با پرداخت ۲۹ میلیون یورو این هتل را خریداری کرد. ارتفاع هتل تنها ۳۰ متر بالاتر از سطح دریا است، و مسی به‌خوبی می‌دانست که این هتلی است که ارزش سرمایه‌گذاری دارد و گردشگران سراسر دنیا را به خود جذب می‌کند.

۱۸:۴۶ ,۱۲ آذر ۱۴۰۰

نظر خود را ثبت کنید