غیبت کاپیتان استقلال ترکیب این تیم برای دربی را دستخوش تغییرات زیادی کرده است.

قرن نو - گروه ورزشی: استقلال امروز در حالی باید به مصاف رقیب سنتی خود برود که در تمرین روز گذشته مشخص شد وریا غفوری نمی‌تواند در این بازی حساس تیمش را همراهی کند و به غیر از او، آرش رضاوند هم دیگر بازیکن مصدوم آبی‌ها بود که به تمرینات ملحق شد اما شانس کمی برای قرار گرفتن در ترکیب خواهد داشت.

با نظر فرهاد مجیدی امروز گلر آبی‌ها تغییر خواهد کرد و سیدحسین حسینی با بازوبند کاپیتانی درون دروازه استقلال قرار خواهد گرفت.

در خط دفاعی هم با توجه به مصدومیت وریا غفوری سیستم بازی استقلال دچار تغییر می‌شود. استقلال با سه مدافع در مسابقات گذشته در مقابل رقبا بازی می‌کرد اما در این مسابقه با نظر مجیدی قرار است که چهار دفاع در ترکیب جای داشته باشند. در این ترکیب حضور سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند در قلب خط دفاع و حضور محمد دانشگر در سمت راست به جای وریا غفوری محتمل به نظر می‌رسد. در سمت چپ به احتمال فراوان هم جعفر سلمانی بازی خواهد کرد.

در خط میانی با توجه به غیبت احتمالی رضاوند، روزبه چشمی و مهدی مهدی‌پور  به عنوان هافبک دفاعی به میدان خواهند رفت و به‌احتمال‌زیاد امیرحسین حسین‌زاده و رضا آذری در کنار آنها حضور خواهند داشت. آذری در بازی قبلی برای دقایقی به میدان رفت که نمایش خوبی داشت و حالا این بازیکن احتمالاً سورپرایز فرهاد مجیدی برای دربی خواهد بود.

زوج خط حمله استقلال هم با حضور ژستد و یامگا شکل خواهد گرفت؛ دو بازیکنی که باید دید طلسم گل نزدن خارجی‌های استقلال در تاریخ دربی را خواهند شکست یا نه.

بدین ترتیب ترکیب احتمالی استقلال در دیدار مقابل پرسپولیس به شرح زیر است:

سیدحسین حسینی، محمد دانشگر، سیاوش یزدانی، محمدحسین مرادمند، جعفر سلمانی، مهدی مهدی‌پور، روزبه چشمی، رضا آذری، امیرحسین حسین‌زاده، رودی ژستد و کوین یامگا.

5965

۱۰:۰۴ ,۱۳ آذر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


باشگاه پرسپولیس امروز طی یک بیانیه نسبت به توییت روز گذشته اکانت باشگاه استقلال، بیانیه‌ای صادر کرده بود.

معاون سابق باشگاه پرسپولیس با انتشار توییتی خبرساز شد.

معاون باشگاه پرسپولیس با انتشار پستی خواستار بازبینی پرونده گل گهر شد.

روش تعیین تیم قهرمان و تیم‌های سقوط و صعودکننده هم‌امتیاز در پایان لیگ‌ها و شرایط بازی رودررو در لیگ‌های مختلف فوتبال اعلام شد.

سرخ‌ها با شکست در سیرجان برابر سپاهان رسما قهرمانی لیگ برتر را به استقلال واگذار کردند.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی