پرسپولیس امروز با تصمیم یحیی گل‌محمدی با یک مهاجم نوک برابر استقلال به میدان خواهد رفت.

قرن نو - گروه ورزشی: یحیی گل محمدی در حالی تیمش را امروز راهی دربی خواهد کرد که سیدجلال حسینی و احسان پهلوان را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد

در این دیدار حامد لک همچنان در دروازه سرخ ها حضور خواهد داشت.

خط دفاع پرسپولیس در مرکز و در غیاب کاپیتان با تجربه این تیم،باید با زوج فرشاد فرجی و علی نعمتی به میدان برود که در دو دیدار گذشته هم در کنار هم بازی کردند و به یک هماهنگی نسبی رسیده‌اند.

سعید آقایی در این بازی دفاع چپ سرخپوشان خواهد بود و در سمت راست هم مهدی شیری که این روزها حضور مطمئن تری دارد به میدان خواهد رفت.

دو هافبک دفاعی سرخپوشان در این بازی میلاد سرلک و کمال کامیابی‌نیا هستند. کمال بعد از دوره مصدومیتش در نهایت با تلاش کادر پزشکی به بازی امروز رسید و با توجه به درخشش در دو دیدار گذشته سرخپوشان مد نظر یحیی گل‌محمدی برای دربی قرار دارد.

دو هافبک رو به جلو و متمایل به کناره‌ها که وظیفه طراحی حملات سرخپوشان را بر عهده دارند، مهدی ترابی و وحید امیری هستند.

مهاجمان پرسپولیس هم در این بازی عیسی آل کثیر و امید عالیشاه خواهند بود و مهدی عبدی از روی نیمکت کار را دنبال می‌کند و احتمالاً به عنوان یار تعویضی به میدان خواهد آمد. در نبود جلال حسینی، امید عالیشاه وظیفه کاپیتانی پرسپولیس در این بازی را هم بر دوش دارد.

ترکیب احتمالی پرسپولیس در مقابل استقلال

حامد لک، سعید آقایی، فرشاد فرجی، علی نعمتی، مهدی شیری، کمال کامیابی‌نیا، میلاد سرلک، مهدی ترابی، وحید امیری، امید عالیشاه، عیسی آل کثیر

۱۰:۱۵ ,۱۳ آذر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


هافبک سرخ ها علی رغم تلاش پزشکان به دیدار برابر استقلال نرسید.

پرسپولیس و فولاد در صورتی که در مرحله به مصاف هم نروند هر دو میزبان خواهند بود.

در مورد برخی از داوران موجود ذهنیت‌هایی در میان هواداران دو تیم ایجادشده که شانس آنها را برای قضاوت در این دربی کاهش می‌دهد.

برنامه لیگ برتر تا پایان نیم‌فصل اول لیگ برتر اعلام شد.

نظر خود را ثبت کنید