حمید سجادی از معرفی مدیرعامل جدید سرخ‌ها خبر داد.

وزیر ورزش با اشاره به معرفی صدری از جانب هیئت‌مدیره فعلی پرسپولیس به عنوان مدیرعامل به خانه ملت گفت: صدری فقط یکی از گزینه‌های مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس است و سایر گزینه‌ها پس از دربی معرفی می‌شوند.

حمید سجادی درباره علت تعلل در خصوص تعیین مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با وجود گذشت سه ماه از شروع به کار دولت جدید، افزود: دراین‌رابطه بررسی‌هایی به‌عمل آمده و هیئت‌مدیره فعلی پرسپولیس نیز نظرات خود را به ما منتقل کرده‌اند. هیئت‌مدیره فعلی پرسپولیس باید تقویت شود، پس از تقویت هیئت‌مدیره و برگزاری بازی دربی، نسبت به انتخاب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اقدام می‌شود.

سجادی در پاسخ به سئوالی درباره قانونی بودن معرفی صدری به عنوان مدیرعامل که با نظر اعضای هیئت‌مدیره فعلی معرفی شده، گفت: آقای صدری به عنوان یکی از پیشنهادات به ما معرفی شده است؛ ما از هیئت‌مدیره فعلی پرسپولیس نظر خواستیم و هیئت‌مدیره فعلی آقای صدری را معرفی کرد.

وی درباره سایر گزینه‌های مدیرعاملی پرسپولیس بیان کرد: درحال‌حاضر به دلیل پیش‌رو بودن بازی دربی، مصلحت نیست از سایر گزینه‌ها نام ببریم و پیش از دربی باید به هر دو تیم، کادر فنی و مدیریت باشگاه‌ها تمرکز دهیم تا شاهد یک بازی زیبا و جوانمردانه باشیم تا همه هواداران از تماشای این بازی لذت ببرند.

5965

منبع: خبرگزاری خانه ملت

۱۱:۳۹ ,۱۳ آذر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


علیپور، عضو هیات مدیره پرسپولیس، درخواست کرد دولت به این باشگاه وام طولانی‌مدت بدهد.

در روزهای قبل اتفاق عجیبی در حاشیه تمرین پرسپولیس رخ داد و یکی از بازیکنان با اتومبیل خود یک هوادار را زیر گرفت!

مدیرعامل پرسپولیس خواستار تمدید قرارداد زودهنگام هافبک ملی‌پوش این تیم شد.

سرخ‌ها با 3 بازیکن مطرح لیگ برتری و البته بازیکن جوان پیکان به توافق قطعی رسیدند.

مربی بدنساز اسپانیایی با قراردادی یک ساله به پرسپولیس پیوست.

نظر خود را ثبت کنید