عمادالدین باقی می‌گوید اکانت تلگرام او برای مقطعی در روزهای اخیر هک شده بود؛ همزمان پیج مصطفی تاجزاده در اینستاگرام هم از دسترس او خارج شده است.

فخرالسادات محتشمی‌پور، همسر آقای تاجزاده، روز جمعه در اینستاگرام نوشته است که «متاسفانه بنابر برخی دلایل فنی، صفحه‌ی اینستاگرام آقای تاجزاده موقتا از دسترس خارج شده. دوستان در تلاشند مشکل را در اسرع وقت برطرف کنند و صفحه به حالت اول بازگردد».

عمادالدین باقی هم در کانال تلگرامی خود نوشته است:

هشدار! صفحات مجازی هر شخص، حکم حریم‌خصوصی او را دارد و هرکس اقدام به هک آن کند عملی پلید و مجرمانه انجام داده است. روز سه شنبه ۹ آذر در پی پیام دکتر محسن کدیور و استفسار از اینکه ایا من از طریق تلگرام برای ایشان پیام فرستاده‌ام؟ متوجه هک تلگرام خود شده و مطلع شدم با ID من سعی دارند با افراد مختلفی تماس بگیرند و هک کنند.‌ هر چند بی درنگ تلگرام جدید را راه انداختم اما بنا به قرائنی متوجه شدم که هدف اصلی، نابود کردن کانال تلگرام من عنوان یک رسانه شخصی برای انتشار مقالات و دیدگاه‌ها بود که خوشبختانه به دلیل اینکه روی شماره دیگری بود موفق به این عمل رذیلانه نشده‌اند اما متاسفانه با آیدی من کلاهبرداری هم انجام داده‌اند. به یکی از دوستان بسیار عزیز و صمیمی نوشته‌اند که من در وضعیت سختی قرار دارم و پول هنگفتی را طلب کرده‌اند. دوست بزرگوارم درخواست تماس تصویری کرده اما پاسخ نوشته‌اند که در موقعیت تماس نیستم و او هم به تصور اینکه من در موقعیت دشواری قرار دارم مبلغ را واریز کرده است. امیدوارم بتوانم جبران کنم. به این وسیله می‌خواستم از همه عزیزان خواهش کنم که چون همواره خطر تکرار چنین اتفاقاتی وجود دارد در چنین مواردی بدون تماس تصویری به هیچ درخواستی پاسخ ندهند. این پیام را همزمان در صفحه اینستاگرام و توییتر خود هم منتشر می‌کنم.

 

 

منبع: انصاف نیوز

۱۱:۴۰ ,۱۳ آذر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


مدیران رسانه‌های اصلاح‌طلب هفته‌ی گذشته با رئیس جمهور دیدار و گفت‌وگو کردند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: مدیریت دوره پنجم به دلیل سوء مدیریت، میلیاردها تومان خسارت به تهران زده و باید از ظرفیت‌های قانونی ترک فعل ...

سخنگوی حزب اعتماد ملی گفت: انتخابات ۱۴۰۲ نباید تاثیری در تصمیم روند بازسازی در جریان اصلاحات داشته باشد، حتی در صورت ضرورت ممکن است از انتخابات ...

دو عضو حزب اتحاد ملت در یادداشت‌هایی در صفحات شخصی خود، به مناسبت کنگره‌ی اخیر این حزب، به نقد این حزب اصلاح طلب پرداختند.

نظر خود را ثبت کنید