عمادالدین باقی می‌گوید اکانت تلگرام او برای مقطعی در روزهای اخیر هک شده بود؛ همزمان پیج مصطفی تاجزاده در اینستاگرام هم از دسترس او خارج شده است.

فخرالسادات محتشمی‌پور، همسر آقای تاجزاده، روز جمعه در اینستاگرام نوشته است که «متاسفانه بنابر برخی دلایل فنی، صفحه‌ی اینستاگرام آقای تاجزاده موقتا از دسترس خارج شده. دوستان در تلاشند مشکل را در اسرع وقت برطرف کنند و صفحه به حالت اول بازگردد».

عمادالدین باقی هم در کانال تلگرامی خود نوشته است:

هشدار! صفحات مجازی هر شخص، حکم حریم‌خصوصی او را دارد و هرکس اقدام به هک آن کند عملی پلید و مجرمانه انجام داده است. روز سه شنبه ۹ آذر در پی پیام دکتر محسن کدیور و استفسار از اینکه ایا من از طریق تلگرام برای ایشان پیام فرستاده‌ام؟ متوجه هک تلگرام خود شده و مطلع شدم با ID من سعی دارند با افراد مختلفی تماس بگیرند و هک کنند.‌ هر چند بی درنگ تلگرام جدید را راه انداختم اما بنا به قرائنی متوجه شدم که هدف اصلی، نابود کردن کانال تلگرام من عنوان یک رسانه شخصی برای انتشار مقالات و دیدگاه‌ها بود که خوشبختانه به دلیل اینکه روی شماره دیگری بود موفق به این عمل رذیلانه نشده‌اند اما متاسفانه با آیدی من کلاهبرداری هم انجام داده‌اند. به یکی از دوستان بسیار عزیز و صمیمی نوشته‌اند که من در وضعیت سختی قرار دارم و پول هنگفتی را طلب کرده‌اند. دوست بزرگوارم درخواست تماس تصویری کرده اما پاسخ نوشته‌اند که در موقعیت تماس نیستم و او هم به تصور اینکه من در موقعیت دشواری قرار دارم مبلغ را واریز کرده است. امیدوارم بتوانم جبران کنم. به این وسیله می‌خواستم از همه عزیزان خواهش کنم که چون همواره خطر تکرار چنین اتفاقاتی وجود دارد در چنین مواردی بدون تماس تصویری به هیچ درخواستی پاسخ ندهند. این پیام را همزمان در صفحه اینستاگرام و توییتر خود هم منتشر می‌کنم.

 

 

منبع: انصاف نیوز

۱۱:۴۰ ,۱۳ آذر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


روزنامه اعتماد در مصاحبه‌ای با غلامحسین کرباسچی، دیدگاه‌های او را در باره مسائل سیاسی و رسانه‌ای جویا شده‌ است.

سید مصطفی تاجزاده فعال سیاسی اصلاح طلب بازداشت شد.

همسر سیدمصطفی تاجزاده به در دومین نامه خود به محسنی‌اژه‌ای (رئیس قوه قضائیه) نوشت: اینجانب ضمن اعلام بی‌خبری محض از همسر عزیزم طی هفته‌ای ...

همسر مصطفی تاج زاده نوشت : گفتند نه حق ملاقات داری نه گفتگو اما وقتی حال پریشانم را دیدند مجوز قضایی دیداری کوتاه صادر شد.

نظر خود را ثبت کنید