بازی سرد سرخابی‌ها در نهایت بدون خلق حتی یک موقعیت گل صد درصد به پایان رسید.

قرن نو ـ گروه ورزشی: دربی نود و هفتم تهران در چارچوب هفته هشتم لیگ برتر بیست‌ویکم برگزار شد که این دیدار نه‌چندان جذاب در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید. در نیمه اول این دیدر ابتدا شاگردان فرهاد مجیدی برای دقایقی بازی را در اختیار گرفنتد اما نتوانستند موقعیت جدی روی دروازه پرسپولیس ایجاد کنند.

در ادمه اما این سرخ‌ها بودند که بر بازی مسلط شدند و چند حرکت ترکیبی خوب را پشت محوطه جریمه استقلال انجام دادند که تنها موقعیت آنها را وحید امیری با بی‌دقتی به بیرون زد. در نهایت نیمه اول این دیدار با نتیجه تساوی به پایان رسید.

در نیمه دوم هم انتظارها برای دیدن یک بازی جذاب فایده‌ای نداشت و تنها روی چند صحنه بازیکنان و مربیان دو تیم به‌شدت روی تصمیمات داوری اعترض کردند که مهم‌ترین آنها صحنه داخل محوطه پرسپولیس در دقایق پایانی بود. پاس ارسالی دانشگر به داخل شش قدم پرسپولیس درحالی‌که یک بغل پا لازم داشت تا به گل تبدیل شود اما مهاجم آبی‌ها داخل محوطه سرنگون شد تا فریاد اعتراض آبی‌ها شنیده شود.

در ادامه بازی دو تیم  با چند خطای خشن و دریافت کارت زرد همراه بود تا بازی با همان نتیجه بدون گل به پایان برسد. پرسپولیس با این تساوی پانزده امتیازی شد و فرصت صدرنشینی را از دست داد. استقلال هم با چهارده امتیاز در رتبه چهارم قرار گرفت.

ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، محمد دانشگر، سیاوش یزدانی، محمدحسین مرادمند (کارت زرد)، جعفر سلمانی، روزبه چشمی (آرش رضاوند ۷۴) (کارت زرد)، مهدی مهدی‌پور، رضا آذری (زبیر نیک‌نفس ۶۷)، کوین یامگا (کارت زرد)، امیرحسین حسین‌زاده و رودی ژستد (ارسلان مطهری ۹۰).

ترکیب پرسپولیس: حامد لک، امید عالیشاه (کارت زرد)، فرشاد فرجی، علی نعمتی، مهدی ترابی (کارت زرد)، میلاد سرلک، کمال کامیابی‌نیا (کارت زرد)، مهدی شیری، وحید امیری، عیسی آل‌کثیر (مهدی عبدی ۷۸) و سعید آقایی (کارت زرد).

5965

۱۸:۲۶ ,۱۳ آذر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


سرمربی پرسپولیس به آنچه در نظرش تناقض رفتاری سازمان لیگ است واکنش نشان داد.

شهرآورد بزرگ پایتخت بین تیم‌های استقلال و پرسپولیس شنبه هفته آینده در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

پرسپولیس امروز با تصمیم یحیی گل‌محمدی با یک مهاجم نوک برابر استقلال به میدان خواهد رفت.

کمیته استیناف باید دوباره پرونده گل‌گهر را بررسی کند و احتمال تغییر رأی دراین‌خصوص وجود دارد.

نظر خود را ثبت کنید