فرهاد مجیدی در نشست خبری بعد از بازی برابر پرسپولیس به‌شدت نسبت به داوری معترض بود.

قرن نو ـ گروه ورزشی: سرمربی استقلال که بعد از تساوی تیمش برابر پرسپولیس به‌شدت عصبانی به نظر می‌رسید در خصوص این دیدار گفت: به جز صحنه دقیقه ۸۸ بازی هیچ صحبت دیگری ندارم. اگر فردا پیشکسوتان و فرگوسن‌های وطنی و جراید نمی‌گویند فرار رو به جلو است، تا امروز داورها شش امتیاز از تیم من گرفته‌اند.

او ادامه داد: بازی با فجر سپاسی گل دوم سالم ما دیده نشد و به جای اینکه دو بر صفر ببریم، یک بر یک کردیم. در بازی با صنعت نفت آبادان هم پنالتی ما را نگرفتند. این هم از بازی امروز که پنالتی ما را نگرفتند. اگر با فرهاد مجیدی مشکل دارند، بگویند. هواداران چه گناهی کرده‌اند؟ من می‌روم که یک نفر دیگر بیاید. من نمی‌دانم چه داستانی پشت این ماجرا است؟ هر موقع تیمم بد بازی کرده گفتم بد بودیم اما این داور چطور این صحنه را پنالتی نگرفت؟ من که پنجاه متر عقب‌تر بودم، فهمیدم پنالتی شد. داور چطور از دوقدمی این صحنه را ندید؟ من هیچ صحبتی جز دقیقه برخورد در دقیقه ۸۷ ندارم.

از مجیدی درباره عملکرد دو تیم در این دیدار پرسیده شد که او در پاسخ گفت: هر سؤالی درباره آن دقیقه دارید بپرسید. من هیچ صحبتی جز این صحنه ندارم.

سرمربی استقلال در واکنش به اینکه در حین بازی به داور گفته بود اعلام آفساید روی موقعیت تک به تک حسین‌زاده با حامد لک اشتباه بود و در غیر این صورت او مربیگری را کنار می‌گذارد اما به نظر می‌رسد او اشتباه کرده و کارشناسان داوری اعتقاد دارند مهاجم استقلال در موقعیت آفساید صاحب توپ شده است، گفت: من خودم صحنه را دیده بودم. تصویر تلویزیونی از بالا گرفته و مشخص نیست. مطمئنم آن صحنه هم آفساید نبود. در بدبینانه‌ترین حالت مساوی بود. من روی خط دیدم. منتهی چون دوربین از سمت چپ تصویر گرفته، درست نبود. من دقیقاً از روی خط دیدم که بازیکنم در آفساید نبود.

وی تأکید کرد: اگر حرف بزنیم می‌گویند فرار رو به جلو بود. داوران شش امتیاز از من گرفته‌اند. ما باید با بیست امتیاز در صدر جدول باشیم. مشکل‌شان با استقلال است؟ مسئولان جان مادرتان، جان بچه‌هایتان VAR را بیاورید. حق یک تیم چطور خورده می‌شود؟

مجیدی در طول نشست خبری بارها به نگرفتن ضربه پنالتی به سود استقلال معترض شد و در نهایت وقتی واکنش خبرنگاران به این موضوع که قبل از صحنه پنالتی مدّنظر وی، دانشگر در آفساید قرار داشته خطاب به آنها گفت: اگر سؤالی غیر از دقیقه ۸۷ ندارید من از خدمتتان مرخص شوم.

سرمربی استقلال با بیان این جمله سالن را ترک کرد، اما مقابل در خروجی یکی از عکاسان خطاب به وی گفت: آقای مجیدی در دقیقه ۸۷ آب‌وهوا چطور بود؟ که سرمربی استقلال با ناراحتی و در شرایطی که از سالن خارج شده بود خطاب به وی گفت: چیزی نشده بود، داور شما را خوشحال کرد.

5965

۱۹:۳۴ ,۱۳ آذر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


صبح امروز رسانه های عربستانی اعلام کردند که استقلال از الهلال در عمان میزبانی خواهد کرد.

با تصمیم فرهاد مجیدی 3 بازیکن استقلال در لیست تمدیدی های باشگاه استقلال قرار ندارند.

این روزها که استقلال نتایج خوبی گرفته و در صدر جدول به کسب عنوان قهرمانی می‌اندیشد، خیلی‌ها به قصد کمرنگ جلوه دادن کار فرهاد مجیدی روی نقش ...

سرمربی استقلال مذاکرات خود با باشگاه اماراتی را آغاز کرده است.

سرمربی فصل قبل تیم فوتبال استقلال حضور ساپینتو در این باشگاه را تبریک گفت.

نظر خود را ثبت کنید