رییس مجلس شورای اسلامی با تبریک روز معلولین، گفت: توجه به تامین منابع مالی برای قانون دائمی حمایت از معلولین وظیفه خود می دانیم.

به گزارش قرن نو، «محمد باقر قالیباف» در نشست علنی امروز- یکشنبه- مجلس شورای اسلامی با تبریک روز جهانی معلولین،  با آرزوی سلامتی و طول عمر برای معلولین عزیز کشورمان، گفت: به خانواده‌های معلولین؛ پدران، مادران و اعضای خانواده که با محبت و تحمل سختی‌ها، عزیزان خود را پرستاری می‌کنند،  عرض سلام دارم.

رییس مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: معلولین ما نشان داده‌اند که معلولیت سبب عقب‌ماندگی آنها در کارها آن نمی‌شود و از طریق دیگر تلاش دارند. وظیفه خود می‌دانیم که  اقدامات ضروری و تامین منابع  برای قانون دائمی حمایت از معلولین را مورد توجه قرار دهیم.

۰۸:۴۲ ,۱۴ آذر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد ممنوعیت تردد شبانه تصمیمی است که برای حفظ سلامت مردم گرفته شده است.

فریدون عباسی گفت: قالیباف جلوی استیضاح‌ها را نمی‌گیرد؛ یعنی یک نفر، که نمی‌تواند جلوی استیضاح‌ها را بگیرد. برخی نمایندگان یک تحلیل و نظری ...

محمدباقر قالیباف در حالی صبح امروز با 194 رای در جایگاه رئیس مجلس تکیه زد که او در دو سال گذشته 230 رای نمایندگان را اخذ کرده بود.

در سومین سال از انتخابات هیات رئیسه مجلس محمدباقر قالیباف را 194 رای ریاستش را تمدید کرد، یک ناظر و دو دبیر هیات رئیسه هم تغییر کردند.

نظر خود را ثبت کنید