گزارش کمیسیون اقتصادی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از شرکت شستا از سال ۹۲ تا ۹۹ دستور کار نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار دارد.

گزارش کمیسیون اقتصادی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از شرکت شستا از سال ۹۲ تا ۹۹ دستور کار نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار دارد.

به گزارش ، یکصد و پنجاه و یکمین جلسه علنی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز یکشنبه به ریاست «محمدباقر قالیباف» با حضور ۱۹۳ نماینده آغاز شد.

در نشست امروز مجلس شورای اسلامی، طرح حمایت از مالکیت صنعتی،  طرح دوفوریتی الحاق یک تبصره به ماده(۶۳) قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران،  لایحه موافقتنامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری اسلامی افغانستان در خصوص ارتباط بین‌المللی راه‌آهن و گزارش شوردوم کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در مورد طرح جهش تولید دانش بنیان بررسی می‌شود.

همچنین لایحه پروتکل اصلاحی موافقتنامه تشویق و حمایت متقابل از سرمایه‌گذاری بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری کرواسی،  طرح اصلاح قانون تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری و تقاضای تحقیق و تفحص از نحوه اجرای طرح ۴۶ هزار هکتاری آبیاری دشت سیستان در دستورکار جلسه امروز قرار دارد.

در ادامه بررسی یک فوریت لایحه تمدید مهلت اجرای قانون اساسنامه شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران و تقاضای تحقیق و تفحص از شرکت شستا از سال ۱۳۹۲ تا  ۱۳۹۹ و همچنین بررسی تقاضای یک فوریت در مورد طرح حمایت از شرکت‌ها و موسسات خلاق و تجاری سازی فناوری‌های نرم در دستور کار جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی قرار دارد.

۰۸:۴۴ ,۱۴ آذر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


بنابر اعلام مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی، واریز عیدی بازنشستگان این سازمان آغاز شد و پرداختها تا فردا به پایان خواهد رسید.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: اردیبهشت ماه به اتمام رسیده است و باید منتظر باشیم در خرداد ماه مصوبه را به ما ابلاغ کنند تا بتوانیم با حقوق ...

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی پیرامون مطالبه افزایش حقوق بازنشستگان غیرحداقلی‌بگیر تامین اجتماعی توضیحاتی ارائه کرد.

رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی گفت: کارهای سخت و زیان آور و بحث افزایش سن بازنشستگان و اموری که برای سازمان هزینه‌بر است در طرح پارامتریک ...

نظر خود را ثبت کنید