گزارش کمیسیون اقتصادی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از شرکت شستا از سال ۹۲ تا ۹۹ دستور کار نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار دارد.

گزارش کمیسیون اقتصادی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از شرکت شستا از سال ۹۲ تا ۹۹ دستور کار نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار دارد.

به گزارش ، یکصد و پنجاه و یکمین جلسه علنی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز یکشنبه به ریاست «محمدباقر قالیباف» با حضور ۱۹۳ نماینده آغاز شد.

در نشست امروز مجلس شورای اسلامی، طرح حمایت از مالکیت صنعتی،  طرح دوفوریتی الحاق یک تبصره به ماده(۶۳) قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران،  لایحه موافقتنامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری اسلامی افغانستان در خصوص ارتباط بین‌المللی راه‌آهن و گزارش شوردوم کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در مورد طرح جهش تولید دانش بنیان بررسی می‌شود.

همچنین لایحه پروتکل اصلاحی موافقتنامه تشویق و حمایت متقابل از سرمایه‌گذاری بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری کرواسی،  طرح اصلاح قانون تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری و تقاضای تحقیق و تفحص از نحوه اجرای طرح ۴۶ هزار هکتاری آبیاری دشت سیستان در دستورکار جلسه امروز قرار دارد.

در ادامه بررسی یک فوریت لایحه تمدید مهلت اجرای قانون اساسنامه شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران و تقاضای تحقیق و تفحص از شرکت شستا از سال ۱۳۹۲ تا  ۱۳۹۹ و همچنین بررسی تقاضای یک فوریت در مورد طرح حمایت از شرکت‌ها و موسسات خلاق و تجاری سازی فناوری‌های نرم در دستور کار جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی قرار دارد.

۰۸:۴۴ ,۱۴ آذر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


وزیر کار: تضمین بازپرداخت کمک شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی زمان پرداخت اخذ شده است.

بازنشستگی حسب بند «۱۵» ماده «۲» قانون تأمین اجتماعی، «عدم اشتغال بیمه‌شده به کار به‌سبب رسیدن به سن بازنشستگی مقرر در این قانون» تعریف شده ...

بیمه‌شدگان سازمان تأمین اجتماعی در صورت برخورداری از شرایط اعلامی می‌توانند هدیه نقدی بلاعوضی را به مناسبت ازدواجشان از این سازمان دریافت ...

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی، اصلاح قانون بیمه کارگران ساختمانی با هدف تأمین منابع پایدار و مطمئن برای بیمه شاغلان این بخش را نتیجه همکاری ...

نظر خود را ثبت کنید