نماینده اهواز در مجلس با انتشار توییتی به سه اتفاق امروز برای مسوولان خوزستان که نام خانوادگی "دهدشت" دارند اشاره کرد.س

سید کریم حسینی نماینده اهواز در مجلس با انتشار توییتی به سه اتفاق امروز برای مسوولان خوزستان که نام خانوادگی "دهدشت" دارند، اشاره کرد.

حسینی نوشت: ‏" امروز یک آقای "دهدشت" فرماندار شد، یک آقای "دهدشت"بازداشت شد، یک آقای "دهدشت"  منصوب و چند ساعت بعد عزل شد!
روزی بین تبریک، تهنیت، تسلیت و تدبیر!
هنوز هم عاقبت بخیری بهترین دعاست!"

به نظر می‌رسد اشاره نماینده اهواز به انتصاب فرماندار شوشتر، بازداشت یک مدیرکل و لغو حکم سرپرست معاونت سیاسی استانداری خوزستان باشد.

امروز زمزمه‌هایی از احتمال لغو حکم حجت الله دهدشت  سرپرست معاونت سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان به گوش رسید که با انتشار این توییت نماینده‌ اهواز این خبر جدی به نظر می‌رسد.

حکم انتصاب دهدشت شب گذشته برای ساعاتی در پرتال استانداری منتشر و سپس حذف شده بود.

منبع: خبرگزاری فارس

۰۹:۱۹ ,۱۴ آذر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


عضو هیات رئیسه مجلس با اشاره به شایعات مطرح شده علیه مجلس گفت: متأسفانه سیاستی که در اتاق عملیات این آقایان پیگیری می‌شود یک سیاست ماکیاولیستی ...

استارت انتقادات از دولت رئیسی در پارلمان زده شده است، ازیک‌سو عملکرد اقتصادی دولت زیر تیغ رفته و ازسوی‌دیگر انتصابات فامیلی کار دست رئیس‌جمهور ...

نماینده مردم آستارا در مجلس گفت: سفرهای استانی رئیس جمهور برای مدیران استانی تحرک و انگیزه ایجاد می‌کند و حل مشکلات در جریان این سفرها باعث ...

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: غربی‌ها محتاج مذاکره و توافق با ایران هستند و نباید در مذاکرات بی‌جهت به آنان امتیاز دهیم.

نظر خود را ثبت کنید