معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران گفت: حذف ردیف‌های شهرداری در بودجه کشور را پیگیری می‌کنیم و در این ارتباط جلساتی نیز برگزار شده است.

لطف الله فروزنده روز یکشنبه در حاشیه بیست و نهمین جلسه شورا درباره بودجه سال آینده کشور و حذف ردیف های بودجه شهرداری ها افزود: شهرداری تهران موضوعات شورا و شهرداری را پیگیری می کند.

وی افزود: لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ شهرداری تهران در زمان مقرر یعنی پایان دی ماه به شورا تقدیم می شود.

فروزنده با بیان اینکه، هنوز رقم بودجه مشخص نیست، گفت: ابتدا باید اصلاحیه بودجه را تصویب کنیم و در مرحله بعد بودجه سال ۱۴۰۱ بر مبنای اصلاحیه بودجه ۱۴۰۰ بسته شود.  

معاون شهردار تهران عنوان کرد: جلسات با کمیسیون برنامه و بودجه شورا نیز هنوز برگزار نشده است و باید ابتدا اصلاحیه انجام شود.

منبع: خبرگزاری ایرنا

۱۱:۴۲ ,۱۴ آذر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


رئیس جمهور «قانون بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور» را برای اجرا ابلاغ کرد.

قانون بودجه۱۴۰۱ در حالی توسط رییس جمهوری ابلاغ شد که وابستگی بودجه به درآمدهای نفت و گاز در مقایسه با سال‌های گذشته به طرز عجیبی افزایش یافته ...

رییس جمهوری نخستین بودجه‌ دولت سیزدهم را با سقف ۳۷۵۸ هزار میلیارد تومان برای اجرای به دستگاه‌ها ابلاغ کرد.

درحالی‌که بازار خودرو درصدد مهیا شدن برای ورود خودروهای سواری به کشور بود، بند مربوط به واردات خودرو از قانون بودجه ابلاغ‌شده حذف گردید.

افرادی که تلاش می‌کنند با گفتاردرمانی و نوشتاردرمانی، مردم را سرگرم کنند ولی گفته‌ها و نوشته‌هایشان پشتوانه عملی ندارد، موجب ناامیدی مردم ...

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی