رییس سابق شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، مبنای قدرت انقلاب اسلامی را حضور مردم در صحنه عنوان کرد و گفت: همیشه باید مراقب باشیم وحدت کلمه زیر لوای مقام معظم رهبری حاکم باشد.

آیت‌الله احمد جنتی روز یکشنبه در آیین تکریم و معارفه ریاست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با قدردانی از رهبر معظم انقلاب به دلیل انتصاب رییس جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و تبریک به حجت الاسلام والمسلمین محمد حسین موسی‌پور، گفت: سازمان تبلیغات اسلامی به عنوان یکی از قدیمی‌ترین شوراها،  از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی برای یک صدا بودن نظام شکل گرفت.

رییس سابق شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، با بیان اینکه سعی ما بر این بود که کارها مردمی شود، افزود: انقلاب اسلامی، انقلابی مردمی است و باید تا آخر هم مردمی بماند و تا مردمی باشد قدرتمند است.

آیت‌الله جنتی خاطرنشان کرد: مراسمی چون ۲۲ بهمن، مردمی است و جهان هم روی این قضیه حساب می‌کند. حضور مردم در همه جا، افتخاری برای ما و نظام است و این افتخار برای همیشه باید به قوت خود باقی بمانند.

وی بیان کرد: باید همیشه مراقب باشیم وحدت کلمه زیر لوای مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای حاکم باشد.

دبیر شورای نگهبان،  حضور مردم در صحنه را قوت و قدرت انقلاب اسلامی دانست و گفت: از مردم خاضعانه تشکر می‌کنم و از خدا هم می‌خواهم که لطف و عنایت خود را بر این مردم بیشتر کند.  چرا که مردم از اول پیروزی انقلاب امتحان خود را پس داده‌اند.

آیت‌الله جنتی گفت: امیدوارم شورای هماهنگی بتواند همصدا با مردم برنامه‌های خود را اجرا کند تا مردم احساس کنند که در مسائل حضور دارند و بدانند که کجا هستند و به کجا می خواهند بروند و چه مسیری را طی می‌کنند.

دبیر شورای نگهبان ادامه داد: تاکنون برنامه‌های خوبی داشتیم و شورای هماهنگی هم نقش موثری داشته است و سعی ما بر این بوده کاری کنیم یکصدا از نظام بیرون بیاید.

وی با قدردانی از حجت الاسلام والمسلمین موسی‌پور برای قبول این مسئولیت، گفت: امیدوارم بتوان با هماهنگی نهادهای دیگر کارها را خوب پیش ببرد. چرا که باید به این مردم خدمت کنیم و هر چقدر از این مردم تشکر کنیم باز هم کم است. این مردم نجیب و مجاهد و همیشه در صحنه هستند به همین جهت دشمن امیدش از مردم برای ضربه زدن به این نظام و کشور قطع شده است.  

آیت الله جنتی با تاکید بر محوریت تقوا،  گفت: وظیفه همه ما تقوا است و سیاست و اقتصاد ما باید بر تقوا باشد.  امیدواریم که بتوانیم به وظیفه خود عمل کنیم.

منبع: خبرگزاری ایرنا

۱۲:۲۲ ,۱۴ آذر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


رئیس کمیسیون حقوقی مجلس گفت: آیت الله تا زمانی که به عنوان یکی از فقهای شورای نگهبان هستند، خیلی بعید است که از دبیری ...

عباسعلی کدخدایی، عضو حقوقدان شورای نگهبان، در پاسخ به این سؤال که برخی به دبیر شورای نگهبان خرده می‌گیرند که افزایش سن مانع انجام وظایف دبیر ...

رهبر انقلاب آقایان آیت‌الله حاج شیخ احمد جنتی، حجت‌الاسلام والمسلمین حاج سیّد محمدرضا مدرسی‌یزدی و حجت‌الاسلام والمسلمین حاج شیخ مهدی ...

یک فعال سیاسی اصول‌گرا در واکنش به بازداشت پسر میرسلیم و چرایی تأیید صلاحیت او توسط شورای نگهبان گفت: دختر آقای لاریجانی قبل از فتنه سال 88 ...

نظر خود را ثبت کنید