سپهر خلجی از تغییر مدیران مسئول روزنامه‌های همشهری و جوان خبر داده است.

خلجی، عضو شورای‌عالی ایرنا با انتشار متنی در صفحه شخصی خود از عبدالله گنجی به عنوان مدیرمسئول جدید همشهری و محمدجواد اخوان به عنوان مدیدمسئول جدید روزنامه جوان یاد کرده است.

خلجی در یادداشت خود آورده است:

«برادر و دوست عزیزم جناب آقای دکتر عبدالله گنجی رزمنده دوران دفاع مقدس و سرباز سنگر رسانه که اهالی رسانه او را به تواضع و روحیه انقلابی و برخورداری از شخصیتی مستقل می‌شناسند از هفته آینده سکان روزنامه همشهری را به دست خواهند گرفت. ایشان علاوه بر معلمی در دانشگاه و تألیفات متعدد در حوزه فرهنگ و سیاست، سخنوری توانمند و نویسنده‌ای توانا است که قریب یک دهه مسئولیت روزنامه جوان را به عهده داشتند. روزنامه‌ای که به همت همکاران متعهد و متدین خود توانست در سالهای اخیر نقش مهمی در روشنگری و بصیرت‌افزایی جریان انقلابی ایفا نماید.

ان‌شاءالله برادر گرامی آقای محمد جواد اخوان که از فعالان جوان رسانه‌ای جریان انقلاب هستند در دوره جدید، مسئولیت روزنامه جوان را به عهده خواهند گرفت. برای هر دو بزرگوار آرزوی سلامتی و توفیق دارم.»

منبع: خبرگزاری ایسنا

۱۳:۲۴ ,۱۵ آذر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


به رغم ادعاهای طالبان مبنی‌بر رویکرد متفاوت‌شان نسبت به خبرنگاران و به‌ویژه خبرنگاران زن، گزارش‌های میدانی و همچنین سابقه رفتاری وحشتناک ...

شرایطی بر کشور حاکم شده که نویسندگان و روزنامه‌نگاران وطن کمتر راغب هستند درباره سخنان رهبری نظام شرحی بنگارند، تمجیدی کنند، نقدی وارد کنند ...

حسین سرفراز که از باسابقه‌ترین روزنامه‌نگاران ایران‌ به شمار می رفت، روز گذشته ـ شنبه ـ دور از وطن چشم از جهان فرو بست.

حسین رونقی، فعال سیاسی بستری در بیمارستان، با مادر خود دیدار کرد.

نظر خود را ثبت کنید