مهدی طارمی قبل از بازی برابر اتلتیکو گفت: اتلتیکو تیم خوبی است و احترام زیادی برای این تیم قائل هستیم اما پورتو هم تیم باتجربه‌ای در لیگ قهرمانان اروپا است.

قرن نو- گروه ورزشی: مهدی طارمی و پورتو امشب باید در پرتغال به مصاف اتلتیکو مادرید بروند. این در حالی است که ستاره ایرانی پروتو در هفته های اخیر موفق به گلزنی نشده است.   EFE، در این خصومص نوشت: در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، پورتو درورزشگاه دراگائو باید از اتلتیکو مادرید پذیرایی کند.

دو تیم برای صعود به دور بعد به پیروزی در  این بازی نیاز دارند. در این گروه لیورپول با ۱۵ امتیاز صعودش را به دور بعد قطعی کرده و پورتو با ۵ امتیاز دوم است این درحالی است که میلان و اتلتیکو هم ۴ امتیاز هستند.

مهدی طارمی قبل از بازی گفت: اتلتیکو تیم خوبی است و احترام زیادی برای این تیم قائل هستیم اما پورتو هم تیم باتجربه‌ای در لیگ قهرمانان اروپا است و تاریخ درخشانی دارد. ما می دانیم که بازی سختی در انتظار ما است.

او ادامه داد: ما در گروه سختی قرار داشتیم. اتلتیکو تیم بسیار خوبی است اما ما هم پورتو هستیم. برای صعود به دور بعد تنها باید پیروز شد. همه بازی های در لیگ قهرمانان اروپا سخت هستند. ما در هر بازی برای پیروزی به میدان می‌رویم. اهمیتی به حریف نمی‌دهیم با این حال هیچ حریفی را دست کم نمی‌گیریم.

طارمی در پایان گفت: اتلتیکو مادرید برای پیروزی به پرتغال آمده است و تلاش زیادی خواهد کرد اما من اطمینان دارم که در این بازی به پیروزی دست پیدا خواهیم کرد.

۰۸:۴۸ ,۱۶ آذر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


تیم ملی ایران بازیکنان پنالتی زن زیادی را در فهرست خود دارد.

ستاره ایرانی پورتو با تصمیم اسکوچیچ به تیم ملی دعوت نشده است.

تست کرونای مهاجم ایران منفی شده و او از حالا در دسترس دراگان اسکوچیچ است.

ستاره ایرانی پورتو نقش اول پیروزی مهم پورتو در نیمه‌نهایی جام حذفی بود.

نظر خود را ثبت کنید