ستاره لهستانی بایرن مونیخ بالاخره ناراحتی خود را از ناکامی در بردن توپ طلبا نشان داد.

قرن نو - گروه ورزشی:  هفته گذشه مراسم اهدای توپ طلای سال 2021 برگزار شد و لیونل مسی با وجود انتقادات زیاد برنده این جایزه لقب گرفت. این در حالی است که بسیاری از کارشناسان و بازیکنان روبرت لواندوفسکی را شایسته این جایزه می دانستند.

ستاره لهستانی اما بعد از گذشت یک هفته از ناکامی در بردن توپ طلا سکوت خود را شکست و در مصاحبه جدید خود عنوان کرد: «از برنده نشدن توپ طلا بسیار ناراحت شدم.

نمی توانیم به ظاهر خوشحالی کنم. من احساس ناتوانی می کنم. به نظرم من هر کاری لازم بود تا این جایزه را برنده شوم، انجام دادم. وی در ادامه به مسی کنایه زد و گفت: امیدوارم حرف هایی که مسی زد، صادقانه باشد و تنها حرف های زیبا نباشد. من به مسی و سبک بازی اش احترام قائل هستم. خوشحالم به سطحی رسیدم که با او رقابت کردم ولی احساس ناراحتی می کنم چون هر کاری لازم بود انجام دادم ولی برنده نشدم»

مسی بعد از اینکه به عنوان برنده توپ طلا معرفی شد از مدیران مجله فرانس فوتبال خواسته بود تا توپ طلای  سال ۲۰۲۰ را که لواندوفسکی اهدا کنند. مراسم توپ طلای سال ۲۰۲۰ سال گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا برگزار نشده بود.

۰۹:۱۴ ,۱۶ آذر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


می‌توان گفت حوزه ورزشی یکی از شفاف‌ترین حوزه‌ها در خصوص نقل‌وانتقالات مالی در سراسر جهان است؛ طبق بررسی‌های به‌عمل‌آمده درآمد پردرآمدترین ...

مسی بعد از دریافت توپ طلای هفتم گفت:افتخاری واقعی بود که با لواندوفسکی رقابت کنم

روزنامه نگار ورزشی ایران در رای گیری انتخاب بهترین بازیکن سال جهان شرکت کرده بود.

رسانه آلمانی به انتقاد شدید از ستاره آرژانتینی پاری سن ژرمن پرداخت.

نظر خود را ثبت کنید